ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
28/04 | 29/04 | 30/04 | 01/05 | 02/05 | 03/05 | 04/05 |
05/05 | 06/05 | 07/05 | 08/05 | 09/05 | 10/05 | 11/05 |
יום חמישי 04/04/2024 |
|||
08:30 |
פלג גוף עליוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
09:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
14:00 |
פלג גוף עליוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
17:30 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
19:30 |
JUMPROיאנה ברסקי סטודיו |
||
יום שישי 05/04/2024 |
|||
07:40 |
פילאטיס מכשירים -מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
08:40 |
RONIFIT GO TRAININGגילעד אוחנה סטודיו |
||
08:40 |
פילאטיס מכשירים -מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
יום שבת 06/04/2024 |
|||
09:00 |
TOTAL BODYיאנה ברסקי סטודיו |
||
09:00 |
פילאטיס מכשיריםכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
10:00 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
יום ראשון 07/04/2024 |
|||
08:30 |
TOTAL BODYגילעד אוחנה סטודיו |
||
17:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:45 |
היפ הופ- גיל 5 עד ב׳חן חן סטודיו |
||
18:40 |
TOTAL BODYרוני בן יעקב סטודיו |
||
19:45 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
יום שני 08/04/2024 |
|||
08:30 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה פנים סטודיו |
||
16:10 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
17:00 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
17:10 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
18:10 |
פילאטיס מכשירים - מודרניליאת אסדו פילאטיס מכשירים |
||
18:10 |
VINYASA YOGAאליה רמזנוב סטודיו |
||
19:10 |
פילאטיס מכשירים - מודרניליאת אסדו פילאטיס מכשירים |
||
20:00 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
יום שלישי 09/04/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס מכשירים- קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
08:30 |
Functional KIKBOXגילעד אוחנה סטודיו |
||
16:30 |
YOGA KIDS- ג ודאליה רמזנוב סטודיו |
||
16:40 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיסנדי אלרז פילאטיס מכשירים |
||
17:40 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיסנדי אלרז פילאטיס מכשירים |
||
17:40 |
היפ הופ- ג׳ עד ו׳חן חן סטודיו |
||
19:00 |
פילאטיס מכשירים - מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים - מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
20:10 |
TOTAL BODYאור אליהו סטודיו |
||
יום רביעי 10/04/2024 |
|||
08:15 |
YENGER YOGAדנה אלמלח סטודיו |
||
08:50 |
פילאטיס מכשירים- pulsרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:20 |
YOGA KIDS- ג׳ ד׳אליה רמזנוב סטודיו |
||
17:30 |
פילאטיס מכשירים - מודרניכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
18:30 |
BARREאליה רמזנוב סטודיו |
||
19:30 |
פילאטיס מכשירים - מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
19:40 |
פילאטיס COREכוכי בר פנים סטודיו |
||
20:00 |
Functional KIKBOXגילעד אוחנה סטודיו |
||
20:30 |
פילאטיס מכשירים - מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
יום חמישי 11/04/2024 |
|||
08:30 |
פלג גוף עליוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
09:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:30 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
18:30 |
פלג גוף עליוןרוני בן יעקב מתחם מאשינגן |
||
19:30 |
פלג גוף עליוןאור אליהו סטודיו |
||