ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
05/05 | 06/05 | 07/05 | 08/05 | 09/05 | 10/05 | 11/05 |
12/05 | 13/05 | 14/05 | 15/05 | 16/05 | 17/05 | 18/05 |
יום שני 29/04/2024 |
|||
08:30 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה פנים סטודיו |
||
10:00 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
יום שלישי 30/04/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
08:30 |
Functional KIKBOXגילעד אוחנה סטודיו |
||
08:30 |
פילאטיס מכשירים- קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
16:30 |
YOGA KIDS- ג ודאליה רמזנוב סטודיו |
||
16:40 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיסנדי אלרז פילאטיס מכשירים |
||
17:40 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיסנדי אלרז פילאטיס מכשירים |
||
17:40 |
היפ הופ- ג׳ עד ו׳חן חן סטודיו |
||
18:40 |
YENGER YOGAדנה אלמלח פנים סטודיו |
||
19:00 |
פילאטיס מכשירים - מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים - מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
20:10 |
TOTAL BODYאור אליהו סטודיו |
||
יום רביעי 01/05/2024 |
|||
08:15 |
YENGER YOGAדנה אלמלח סטודיו |
||
09:40 |
PUMP ITגילעד אוחנה סטודיו |
||
17:20 |
YOGA KIDS- ג׳ ד׳אליה רמזנוב סטודיו |
||
17:30 |
פילאטיס מכשירים - מודרניכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
18:30 |
פילאטיס מכשירים -מודרניכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
18:30 |
BARREאליה רמזנוב סטודיו |
||
19:30 |
פילאטיס מכשירים - מודרני PULSליאת אסדו פילאטיס מכשירים |
||
19:40 |
פילאטיס COREכוכי בר פנים סטודיו |
||
20:10 |
Functional KIKBOXגילעד אוחנה סטודיו |
||
יום חמישי 02/05/2024 |
|||
08:30 |
פלג גוף עליוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
09:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:30 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
18:30 |
פלג גוף עליוןרוני בן יעקב מתחם מאשינגן |
||
יום שישי 03/05/2024 |
|||
07:40 |
פילאטיס מכשירים -מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
08:40 |
RONIFIT GO TRAININGגילעד אוחנה סטודיו |
||
08:40 |
פילאטיס מכשירים -מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
09:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
יום שבת 04/05/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
09:00 |
פילאטיס COREכוכי בר סטודיו |
||
10:00 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
יום ראשון 05/05/2024 |
|||
08:30 |
TOTAL BODYגילעד אוחנה סטודיו |
||
09:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:45 |
היפ הופ- גיל 5 עד ב׳חן חן סטודיו |
||
18:40 |
TOTAL BODYרוני בן יעקב סטודיו |
||
יום שני 06/05/2024 |
|||
08:30 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה פנים סטודיו |
||
10:00 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
16:10 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
17:00 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
17:10 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
18:10 |
פילאטיס מכשירים - מודרניאילנית ממקה פילאטיס מכשירים |
||
18:10 |
VINYASA YOGAאליה רמזנוב סטודיו |
||
20:00 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה סטודיו |
||