ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
12/05 | 13/05 | 14/05 | 15/05 | 16/05 | 17/05 | 18/05 |
19/05 | 20/05 | 21/05 | 22/05 | 23/05 | 24/05 | 25/05 |
יום ראשון 05/05/2024 |
|||
08:30 |
TOTAL BODYגילעד אוחנה סטודיו |
||
09:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:45 |
היפ הופ- גיל 5 עד ב׳חן חן סטודיו |
||
18:40 |
TOTAL BODYרוני בן יעקב סטודיו |
||
יום שני 06/05/2024 |
|||
08:30 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה פנים סטודיו |
||
10:00 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
16:10 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
17:00 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
17:10 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
18:10 |
פילאטיס מכשירים - מודרניאילנית ממקה פילאטיס מכשירים |
||
18:10 |
VINYASA YOGAאליה רמזנוב סטודיו |
||
20:00 |
פלג גוף תחתוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
יום שלישי 07/05/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
08:30 |
Functional KIKBOXגילעד אוחנה סטודיו |
||
08:30 |
פילאטיס מכשירים- קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
14:30 |
PUMP ITאור אליהו סטודיו |
||
16:30 |
YOGA KIDS- ג ודאליה רמזנוב סטודיו |
||
16:40 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיסנדי אלרז פילאטיס מכשירים |
||
17:40 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיסנדי אלרז פילאטיס מכשירים |
||
17:40 |
היפ הופ- ג׳ עד ו׳חן חן סטודיו |
||
18:40 |
YENGER YOGAדנה אלמלח פנים סטודיו |
||
19:00 |
פילאטיס מכשירים - מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים - מודרנינועה בנימין פילאטיס מכשירים |
||
יום רביעי 08/05/2024 |
|||
09:40 |
PUMP ITגילעד אוחנה סטודיו |
||
17:10 |
YOGA KIDS- ג׳ ד׳אליה רמזנוב סטודיו |
||
17:20 |
פילאטיס מכשירים - מודרניכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
18:20 |
פילאטיס מכשירים -מודרניכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
18:20 |
BARREאליה רמזנוב סטודיו |
||
19:30 |
פילאטיס מכשירים - מודרני PULSליאת אסדו פילאטיס מכשירים |
||
19:30 |
פילאטיס COREכוכי בר פנים סטודיו |
||
20:30 |
Functional KIKBOXגילעד אוחנה סטודיו |
||
יום חמישי 09/05/2024 |
|||
08:30 |
פלג גוף עליוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
13:50 |
פלג גוף עליוןגילעד אוחנה סטודיו |
||
17:30 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
18:30 |
פלג גוף עליוןרוני בן יעקב מתחם מאשינגן |
||
יום שישי 10/05/2024 |
|||
07:40 |
פילאטיס מכשירים -מודרניאילנית ממקה פילאטיס מכשירים |
||
08:40 |
RONIFIT GO TRAININGגילעד אוחנה סטודיו |
||
08:40 |
פילאטיס מכשירים -מודרניאילנית ממקה פילאטיס מכשירים |
||
09:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
יום שבת 11/05/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
09:00 |
TOTAL BODYאור אליהו סטודיו |
||
10:00 |
פילאטיס מכשירים - קלאסיכוכי בר פילאטיס מכשירים |
||
20:25 |
TOTAL BODYגילעד אוחנה סטודיו |
||
יום ראשון 12/05/2024 |
|||
08:30 |
TOTAL BODYגילעד אוחנה סטודיו |
||
09:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:40 |
פילאטיס מכשירים - PULSEרוני בן יעקב פילאטיס מכשירים |
||
17:45 |
היפ הופ- גיל 5 עד ב׳חן חן סטודיו |
||
18:40 |
TOTAL BODYרוני בן יעקב סטודיו |
||