ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
05/05 | 06/05 | 07/05 | 08/05 | 09/05 | 10/05 | 11/05 |
12/05 | 13/05 | 14/05 | 15/05 | 16/05 | 17/05 | 18/05 |
יום שישי 10/05/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו C |
||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
עיצוב וחיטובגלי צדוק סטודיו C |
||
08:20 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
09:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
אימון תחנותהילה ורד סטודיו C |
||
09:10 |
קרוספיט גבריםמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
10:00 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
10:00 |
TRXהילה ורד סטודיו C |
||
10:50 |
Kango Jumpגלי צדוק סטודיו C |
||
13:00 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
יום שבת 11/05/2024 |
|||
19:30 |
פילאטיס מכשיריםענבל גל פילאטיס מכשירים |
||
19:40 |
עיצוב וחיטוברינת זערור סטודיו C |
||
19:40 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
19:40 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
טבטהרינת זערור סטודיו C |
||
20:30 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
20:30 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
פילאטיס מכשיריםענבל גל פילאטיס מכשירים |
||
21:20 |
זומבהחן קרפלס סטודיו C |
||
21:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
יום ראשון 12/05/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס עם בייביסטררומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
שריפת שומניםהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
פילאטיסאלה שריג סטודיו B |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבאביב מינץ מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
09:00 |
פילאטיס עם בייביסטררומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
בטן ישבן עם בייביסיטרהילה ורד סטודיו C |
||
09:10 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
09:10 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
10:00 |
עיצוב וחיטוברינת זערור סטודיו C |
||
17:00 |
עיצוב כחרינת זערור מתחם קרוספיט |
||
17:00 |
בטן ישבןגלי צדוק סטודיו C |
||
17:50 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
17:50 |
kango jumpגלי צדוק סטודיו C |
||
18:00 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
יום שני 13/05/2024 |
|||
לא נמצאו שיעורים ביום זה | |||
יום שלישי 14/05/2024 |
|||
18:40 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
18:40 |
אירובי חיטובמיטל סידי סטודיו C |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
18:40 |
זומבהחן קרפלס סטודיו B |
||
19:00 |
פילאטיס POWERהילה ורד פילאטיס מכשירים |
||
19:40 |
בטן ישבןרינת זערור סטודיו C |
||
19:40 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
19:40 |
יוגה ויניאסהסיוון בר סטודיו B |
||
19:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
20:30 |
עיצוב וחיטובמיטל סידי סטודיו C |
||
20:30 |
פילאטיס COREהדסה נחום סטודיו B |
||
20:30 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
21:20 |
Kango Jumpמיטל סידי סטודיו C |
||
יום רביעי 15/05/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםאודליה שדה פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
08:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
עיצוב וחיטובהילה ורד סטודיו C |
||
09:00 |
פילאטיס מכשיריםאודליה שדה פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
09:10 |
בטן ישבן עם בייביסיטררינת זערור סטודיו C |
||
09:10 |
פילאטיס עם בייביסיטררבקה ישראל סטודיו B |
||
10:10 |
Kango Jumpמיטל סידי סטודיו C |
||
16:00 |
חיטוב מדרגהמיטל סידי סטודיו C |
||
17:00 |
kango jampמיטל סידי סטודיו C |
||
17:50 |
כושר נערותמיטל סידי סטודיו C |
||
17:50 |
עיצוב וחיטובגלי צדוק מתחם קרוספיט |
||
18:00 |
פילאטיס מעורברומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
18:40 |
שריפת שומניםהילה ורד סטודיו C |
||
18:40 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
19:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
19:40 |
זומבהמיטל סידי סטודיו C |
||
19:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
19:40 |
בטן ישבןהילה ורד סטודיו B |
||
20:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
20:30 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
20:30 |
קרוספיט גבריםדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
עיצוב וחיטובמיטל סידי סטודיו C |
||
21:20 |
חיטוב בטן ישבןמיטל סידי סטודיו C |
||
יום חמישי 16/05/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
פונקציונליהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
09:00 |
פילאטיס מכשירים עם בייבי סיטרנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
פילאטיס עם בייביסיטראלה שריג סטודיו B |
||
09:10 |
עיצוב וחיטוב עם בייביסיטרמיטל סידי סטודיו C |
||
10:10 |
Kango Jumpמיטל סידי סטודיו C |
||
17:50 |
בטן ישבןהילה ורד סטודיו C |
||
17:50 |
KANGO JUMP נערותהדסה נחום סטודיו B |
||
18:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
18:40 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
18:40 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
18:40 |
Kango Jumpהדסה נחום סטודיו C |
||
19:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
19:40 |
זומבהחן קרפלס סטודיו B |
||
19:40 |
עיצוב דינמיהדסה נחום סטודיו C |
||
19:40 |
פונקציונלי נשיםרינת זערור מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
20:30 |
טבטהרינת זערור סטודיו C |
||
יום שישי 17/05/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו C |
||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
עיצוב וחיטובהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
בטן ישבןגלי צדוק סטודיו B |
||
09:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
אימון תחנותהילה ורד סטודיו C |
||
09:10 |
יוגה ויניאסהסיוון בר סטודיו B |
||
09:10 |
קרוספיט גבריםמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
10:00 |
יוגה מעורבסיוון בר סטודיו B |
||
10:00 |
TRXהילה ורד סטודיו C |
||
10:50 |
Kango Jumpגלי צדוק סטודיו C |
||
13:00 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||