ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
28/04 | 29/04 | 30/04 | 01/05 | 02/05 | 03/05 | 04/05 |
05/05 | 06/05 | 07/05 | 08/05 | 09/05 | 10/05 | 11/05 |
יום חמישי 25/04/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
פונקציונליהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
08:20 |
***קרוספיט מעורבאביב מינץ מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
09:00 |
פילאטיס מכשירים עם בייבי סיטרנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
עיצוב וחיטוב עם בייביסיטרמיטל סידי סטודיו C |
||
09:10 |
***פילאטיס עם בייביסיטרסון פייגין סטודיו B |
||
17:50 |
בטן ישבןהילה ורד סטודיו C |
||
17:50 |
***KANGO JUMP נערותגלי צדוק סטודיו B |
||
18:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
18:40 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
18:40 |
***Kango Jumpגלי צדוק סטודיו C |
||
19:40 |
***אימון תחנותהילה ורד סטודיו C |
||
19:40 |
זומבהחן קרפלס סטודיו B |
||
20:30 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
יום שישי 26/04/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו C |
||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
עיצוב וחיטובהילה ורד סטודיו C |
||
09:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
אימון תחנותהילה ורד סטודיו C |
||
09:10 |
יוגה ויניאסהסיוון בר סטודיו B |
||
09:10 |
קרוספיטמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
10:00 |
יוגה מעורבסיוון בר סטודיו B |
||
10:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
10:00 |
TRXהילה ורד סטודיו C |
||
10:50 |
Kango Jumpגלי צדוק סטודיו C |
||
13:00 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
יום שבת 27/04/2024 |
|||
19:30 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
19:30 |
עיצוב וחיטוברינת זערור סטודיו C |
||
19:30 |
פילאטיס מכשיריםענבל גל פילאטיס מכשירים |
||
19:30 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
20:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
20:20 |
טבטהרינת זערור סטודיו C |
||
20:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
פילאטיס מכשיריםענבל גל פילאטיס מכשירים |
||
21:10 |
זומבהחן קרפלס סטודיו C |
||
21:10 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
יום ראשון 28/04/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
פילאטיסאלה שריג סטודיו B |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבאביב מינץ מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
שריפת שומניםהילה ורד סטודיו C |
||
09:00 |
פילאטיס עם בייביסטרנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
בטן ישבן עם בייביסיטרהילה ורד סטודיו C |
||
יום שני 29/04/2024 |
|||
19:40 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
19:40 |
בטן ישבןרינת זערור סטודיו C |
||
20:30 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
21:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
יום שלישי 30/04/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
פונקציונלירינת זערור סטודיו C |
||
08:20 |
***בטן - ישבןגלי צדוק מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
09:00 |
פילאטיס מכשירים עם בייביסיטרנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
פילאטיס עם בייביסיטרסון פייגין סטודיו B |
||
09:10 |
***עיצוב וחיטובגלי צדוק סטודיו C |
||
17:50 |
kango jumpגלי צדוק סטודיו C |
||
18:00 |
פילאטיס מכשיריםהילה ורד פילאטיס מכשירים |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
18:40 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
18:40 |
***אירובי חיטובמורן מלאיב סטודיו C |
||
19:00 |
פילאטיס POWERהילה ורד פילאטיס מכשירים |
||
19:40 |
יוגה ויניאסהסיוון בר סטודיו B |
||
19:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
19:40 |
בטן ישבןרינת זערור סטודיו C |
||
20:30 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
20:30 |
פילאטיס COREהדסה נחום סטודיו B |
||
20:30 |
***עיצוב וחיטובמורן מלאיב סטודיו C |
||
21:20 |
***Kango Jumpגלי צדוק סטודיו C |
||
יום רביעי 01/05/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםאודליה שדה פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
עיצוב וחיטובהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
09:10 |
פילאטיס עם בייביסיטררבקה ישראל סטודיו B |
||
09:10 |
בטן ישבן עם בייביסיטררינת זערור סטודיו C |
||
10:10 |
***Kango Jumpגלי צדוק סטודיו C |
||
17:00 |
***כושר נערותמורן מלאיב סטודיו C |
||
17:50 |
***כושר נערותמורן מלאיב סטודיו C |
||
18:00 |
פילאטיס מעורברומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
18:40 |
שריפת שומניםהילה ורד סטודיו C |
||
19:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
19:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
19:40 |
בטן ישבןהילה ורד סטודיו B |
||
19:40 |
kango jumapגלי צדוק סטודיו C |
||
20:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
20:30 |
קרוספיט גבריםדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
20:30 |
***עיצוב וחיטובמורן מלאיב סטודיו C |
||
21:20 |
***חיטוב בטן ישבןמורן מלאיב סטודיו C |
||
יום חמישי 02/05/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
פונקציונליהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
09:00 |
פילאטיס מכשירים עם בייבי סיטרנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
עיצוב וחיטוב עם בייביסיטרמיטל סידי סטודיו C |
||
09:10 |
פילאטיס עם בייביסיטראלה שריג סטודיו B |
||
17:50 |
בטן ישבןהילה ורד סטודיו C |
||
17:50 |
KANGO JUMP נערותהדסה נחום סטודיו B |
||
18:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
18:30 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
18:40 |
Kango Jumpהדסה נחום סטודיו C |
||
18:40 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
19:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
19:40 |
זומבהחן קרפלס סטודיו B |
||
19:40 |
פונקציונלי נשיםרינת זערור מתחם קרוספיט |
||
20:30 |
טבטהרינת זערור סטודיו C |
||
20:30 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||