ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
21/04 | 22/04 | 23/04 | 24/04 | 25/04 | 26/04 | 27/04 |
28/04 | 29/04 | 30/04 | 01/05 | 02/05 | 03/05 | 04/05 |
יום ראשון 09/06/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדשחר טאקו חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכיםשחר טאקו חדר מכשירים |
||
16:00 |
פילאטיס מכשיריםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס מכשיריםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
BARREיעל רטנר חדר מזרן |
||
18:00 |
פילאטיס מזרןיעל רטנר חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס מזרןיעל רטנר חדר מכשירים |
||
20:00 |
BARREיעל רטנר חדר מזרן |
||
יום שני 10/06/2024 |
|||
06:30 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםעומר נקש חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםעומר טל חדר מכשירים |
||
09:30 |
פילאטיס מכשיריםעומר טל חדר מכשירים |
||
09:30 |
פילאטיס מכשירים- ספרינג בורדשחר טאקו חדר מזרן |
||
10:30 |
פילאטיס מכשיריםעומר טל חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםשחר טאקו חדר מזרן |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס מתקדמיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
18:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
19:00 |
BARREתומר מילוא חדר מזרן |
||
20:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
20:00 |
BARREתומר מילוא חדר מזרן |
||
יום שלישי 11/06/2024 |
|||
06:30 |
פילאטיס ממשיכים מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
07:30 |
פילאטיס ממשיכים מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכים מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
09:30 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
09:30 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםעומר טל חדר מזרן |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכים נשים בלבדעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםעומר טל חדר מזרן |
||
11:30 |
שיעור פרטינטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים |
||
12:30 |
שיעור פרטינטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים |
||
13:30 |
שיעור פרטינטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס מזרןשני בן מובחר חדר מזרן |
||
19:00 |
Pilates intervalאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס מזרןשני בן מובחר חדר מזרן |
||
20:00 |
פילאטיס מזרןשני בן מובחר חדר מזרן |
||
יום רביעי 12/06/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםניצן שאול חדר מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםניצן שאול חדר מכשירים |
||
09:30 |
פילאטיס מתחילים לנשים בלבדניצן שאול חדר מכשירים |
||
10:00 |
פילאטיס מכשיריםליהי כינר חדר מזרן |
||
10:30 |
פילאטיס מתקדמיםניצן שאול חדר מכשירים |
||
11:00 |
פילאטיס מכשיריםליהי כינר חדר מזרן |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכיםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס מתחיליםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
19:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
19:00 |
פילאטיס מתחיליםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
יום חמישי 13/06/2024 |
|||
06:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכים ומתקדמיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
11:30 |
פילאטיס ממשיכיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
18:00 |
BARREיעל רטנר חדר מזרן |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדעומר נקש חדר מכשירים |
||
19:00 |
BARREיעל רטנר חדר מזרן |
||
20:00 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
יום שישי 14/06/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מתחיליםיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:00 |
פילאטיס ממשיכיםיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
10:00 |
פילאטיס מכשיריםיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
10:00 |
Power Yogaשירלי נאמן חדר מזרן |
||
11:00 |
Pilates intervalסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
יום שבת 15/06/2024 |
|||
09:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
10:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
11:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
12:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
יום ראשון 16/06/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדשחר טאקו חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכיםשחר טאקו חדר מכשירים |
||
16:00 |
פילאטיס מכשיריםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס מכשיריםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
BARREיעל רטנר חדר מזרן |
||
18:00 |
פילאטיס מזרןיעל רטנר חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס מזרןיעל רטנר חדר מכשירים |
||
20:00 |
BARREיעל רטנר חדר מזרן |
||