ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
24/03 | 25/03 | 26/03 | 27/03 | 28/03 | 29/03 | 30/03 |
31/03 | 01/04 | 02/04 | 03/04 | 04/04 | 05/04 | 06/04 |
יום רביעי 22/05/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםאודליה שדה פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
08:20 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
08:20 |
עיצוב וחיטובהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
09:10 |
פילאטיס עם בייביסיטררבקה ישראל סטודיו B |
||
09:10 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
09:10 |
בטן ישבן עם בייביסיטררינת זערור סטודיו C |
||
10:10 |
Kango Jumpמיטל סידי סטודיו C |
||
16:00 |
חיטוב מדרגהמיטל סידי סטודיו C |
||
17:00 |
כושר נערותמיטל סידי סטודיו C |
||
17:50 |
כושר נערותמיטל סידי סטודיו C |
||
18:00 |
פילאטיס מעורברומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
18:40 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
18:40 |
שריפת שומניםהילה ורד סטודיו C |
||
19:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
19:30 |
זומבהמיטל סידי סטודיו C |
||
19:30 |
בטן ישבןהילה ורד סטודיו B |
||
19:30 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
20:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
20:20 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
20:20 |
קרוספיט גבריםדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
20:20 |
עיצוב וחיטובמיטל סידי סטודיו C |
||
21:10 |
חיטוב בטן ישבןמיטל סידי סטודיו C |
||
יום חמישי 23/05/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
פונקציונליהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
08:20 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
09:00 |
פילאטיס מכשירים עם בייבי סיטרנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
פילאטיס עם בייביסיטראלה שריג סטודיו B |
||
09:10 |
עיצוב וחיטוב עם בייביסיטרמיטל סידי סטודיו C |
||
17:50 |
KANGO JUMP נערותהדסה נחום סטודיו B |
||
17:50 |
בטן ישבןהילה ורד סטודיו C |
||
18:30 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
18:40 |
Kango Jumpהדסה נחום סטודיו C |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
18:40 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
19:30 |
עיצוב דינאמיהדסה נחום סטודיו C |
||
19:30 |
פונקציונלי נשיםרינת זערור מתחם קרוספיט |
||
19:30 |
זומבהחן קרפלס סטודיו B |
||
20:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
20:20 |
טבטהרינת זערור סטודיו C |
||
יום שישי 24/05/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו C |
||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
עיצוב וחיטובהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
09:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
אימון תחנותהילה ורד סטודיו C |
||
09:10 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
09:10 |
יוגה ויניאסהסיוון בר סטודיו B |
||
09:10 |
קרוספיט טכניקה מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
10:00 |
יוגה מעורבסיוון בר סטודיו B |
||
10:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
10:00 |
TRXהילה ורד סטודיו C |
||
10:50 |
Kango Jumpגלי צדוק סטודיו C |
||
13:00 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
יום שבת 25/05/2024 |
|||
18:40 |
טבטהרינת זערור סטודיו C |
||
18:40 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
19:30 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
19:30 |
עיצוב וחיטוברינת זערור סטודיו C |
||
19:30 |
פילאטיס מכשיריםענבל גל פילאטיס מכשירים |
||
19:30 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
20:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
20:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
20:20 |
זומבהחן קרפלס סטודיו C |
||
20:30 |
פילאטיס מכשיריםענבל גל פילאטיס מכשירים |
||
21:10 |
פילאטיסהדסה נחום סטודיו B |
||
יום ראשון 26/05/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
שריפת שומניםהילה ורד סטודיו C |
||
08:20 |
פילאטיסאלה שריג סטודיו B |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבאביב מינץ מתחם קרוספיט |
||
09:00 |
פילאטיס עם בייביסטרנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
09:10 |
בטן ישבן עם בייביסיטרהילה ורד סטודיו C |
||
17:50 |
HIITמורן מלאיב סטודיו C |
||
17:50 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
18:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
18:40 |
עיצוב דינמימורן מלאיב סטודיו B |
||
18:40 |
טבטהרינת זערור סטודיו C |
||
19:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
19:30 |
אירובי חיטובמורן מלאיב סטודיו B |
||
19:30 |
אינדורנסרינת זערור מתחם קרוספיט |
||
19:30 |
עיצוב וחיטובהילה ורד סטודיו C |
||
20:00 |
פילאטיס POWERשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
20:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
20:20 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
20:20 |
פילאטיסהילה ורד סטודיו B |
||
21:10 |
פילאטיסהדסה נחום סטודיו B |
||
21:10 |
קרוספיט - גבריםדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
יום שני 27/05/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
08:20 |
עיצוב כוחרינת זערור סטודיו C |
||
08:20 |
בטן - ישבןהילה ורד מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
יוגהליה שדה סטודיו B |
||
09:00 |
פילאטיס POWER עם בייביסטרשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
TRXמיטל סידי סטודיו C |
||
09:10 |
עיצוב וחיטוב עם בייביסיטררינת זערור מתחם קרוספיט |
||
10:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר עמית פילאטיס מכשירים |
||
16:00 |
עיצוב עם מדרגהמיטל סידי סטודיו C |
||
17:00 |
עיצוב וחיטובלרה מורגון סטודיו B |
||
17:00 |
כושר נערותמיטל סידי סטודיו C |
||
17:50 |
כושר נערותמיטל סידי מתחם קרוספיט |
||
18:00 |
פילאטיס מעורבהילה ורד פילאטיס מכשירים |
||
18:30 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
18:40 |
זומבהמיטל סידי סטודיו C |
||
18:40 |
עיצוב תחנותמורן מלאיב מתחם קרוספיט |
||
19:00 |
פילאטיס מכשיריםהילה ורד פילאטיס מכשירים |
||
19:30 |
עיצוב וחיטוב פול בודימיטל סידי מתחם קרוספיט |
||
19:30 |
בטן ישבןרינת זערור סטודיו C |
||
19:30 |
פילאטיסמורן מלאיב סטודיו B |
||
20:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
20:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
20:20 |
אירובי חיטובמיטל סידי סטודיו C |
||
21:10 |
TRXמיטל סידי סטודיו C |
||
יום שלישי 28/05/2024 |
|||
07:00 |
פילאטיס מכשיריםנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
פונקציונלירינת זערור סטודיו C |
||
08:20 |
פילאטיססון פייגין סטודיו B |
||
08:20 |
חיטוב ישבניםמיטל סידי מתחם קרוספיט |
||
09:00 |
פילאטיס מכשירים עם בייביסיטרנטלי ברזלי פילאטיס מכשירים |
||
09:10 |
TRX עם בייבי סיטרמיטל סידי סטודיו C |
||
09:10 |
פילאטיס עם בייביסיטרסון פייגין סטודיו B |
||
17:50 |
זומבהמיטל סידי סטודיו C |
||
18:00 |
פילאטיס מכשיריםהילה ורד פילאטיס מכשירים |
||
18:40 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
18:40 |
אירובי חיטובמיטל סידי סטודיו C |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
19:00 |
פילאטיס POWERהילה ורד פילאטיס מכשירים |
||
19:30 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
19:30 |
יוגה ויניאסהסיוון בר סטודיו B |
||
19:30 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
19:30 |
בטן ישבןרינת זערור סטודיו C |
||
20:20 |
פילאטיס COREהדסה נחום סטודיו B |
||
20:20 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
20:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
20:20 |
עיצוב וחיטובמיטל סידי סטודיו C |
||
21:10 |
Kango Jumpמיטל סידי סטודיו C |
||
יום רביעי 29/05/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מכשיריםאודליה שדה פילאטיס מכשירים |
||
08:20 |
ספינינגרינת זערור ספינינג |
||
08:20 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
08:20 |
קרוספיט מעורבמרסלו שטכמן מתחם קרוספיט |
||
08:20 |
עיצוב וחיטובהילה ורד סטודיו C |
||
09:10 |
בטן ישבן עם בייביסיטררינת זערור סטודיו C |
||
09:10 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
09:10 |
פילאטיס עם בייביסיטררבקה ישראל סטודיו B |
||
10:10 |
Kango Jumpמיטל סידי סטודיו C |
||
16:00 |
חיטוב מדרגהמיטל סידי סטודיו C |
||
17:00 |
כושר נערותמיטל סידי סטודיו C |
||
17:50 |
כושר נערותמיטל סידי סטודיו C |
||
18:00 |
פילאטיס מעורברומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
18:40 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
18:40 |
ספינינגמיטל סידי ספינינג |
||
18:40 |
שריפת שומניםהילה ורד סטודיו C |
||
19:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
19:30 |
זומבהמיטל סידי סטודיו C |
||
19:30 |
בטן ישבןהילה ורד סטודיו B |
||
19:30 |
קרוספיט מעורבדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
20:00 |
פילאטיס מכשיריםרומי ארבל פילאטיס מכשירים |
||
20:20 |
עיצוב וחיטובמיטל סידי סטודיו C |
||
20:20 |
פילאטיסרבקה ישראל סטודיו B |
||
20:20 |
קרוספיט גבריםדוד קרוספיט מתחם קרוספיט |
||
21:10 |
חיטוב בטן ישבןמיטל סידי סטודיו C |
||