ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
16/06 17/06 18/06 19/06 20/06 21/06 22/06
23/06 24/06 25/06 26/06 27/06 28/06 29/06

יום שני 18/03/2019

11:00
פילאטיס ממשיכים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

17:30
פילאטיס ממשיכים

אילה ענבר חדר מכשירים

18:30
פילאטיס מתקדמים

אילה ענבר חדר מכשירים

19:30
פילאטיס ממשיכים

אילה ענבר חדר מכשירים

20:30
פילאטיס מתקדמים

אילה ענבר חדר מכשירים

יום שלישי 19/03/2019

08:30
Pilates Interval

אילה ענבר חדר מכשירים

09:30
פילאטיס מתחילים לנשים בלבד

אילה ענבר חדר מכשירים

17:00
פילאטיס מתחילים לנשים בלבד

יובל כרמי חדר מכשירים

18:00
פילאטיס מתחילים

יובל כרמי חדר מכשירים

19:00
Pilates Interval

יובל כרמי חדר מכשירים

יום רביעי 20/03/2019

07:30
פילאטיס ממשיכים

שחר טאקו חדר מכשירים

08:30
פילאטיס ממשיכים

שחר טאקו חדר מכשירים

09:30
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבד

שחר טאקו חדר מכשירים

17:30
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבד

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

18:30
פילאטיס מתחילים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

19:30
פילאטיס מתקדמים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

יום חמישי 21/03/2019

07:00
פילאטיס מתחילים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

08:30
פילאטיס ממשיכים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

13:00
אימון עצמי לקורסים

אימון עצמי קורסים

17:00
BARRE

יובל כרמי חדר מזרן

18:00
פילאטיס ממשיכים

יובל כרמי חדר מכשירים

יום שישי 22/03/2019

08:00
פילאטיס ממשיכים

יערה טולדנו חדר מכשירים

09:00
פילאטיס ממשיכים

יערה טולדנו חדר מכשירים

10:00
Pilates Interval

יערה טולדנו חדר מכשירים

11:00
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבד

יערה טולדנו חדר מכשירים

12:30
שיעור פרטי

יערה טולדנו חדר מכשירים

יום שבת 23/03/2019

לא נמצאו שיעורים ביום זה

יום ראשון 24/03/2019

08:30
פילאטיס ממשיכים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

09:30
פילאטיס ממשיכים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

11:00
שיעור פרטי

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

13:30
שיעור פרטי

יערה טולדנו חדר מכשירים

17:30
פילאטיס מתחילים לנשים בלבד

שחר טאקו חדר מכשירים

18:30
פילאטיס מתחילים

שחר טאקו חדר מכשירים

19:30
פילאטיס מתקדמים

שחר טאקו חדר מכשירים

20:30
פילאטיס מתקדמים

שחר טאקו חדר מכשירים

יום שני 25/03/2019

08:30
פילאטיס ממשיכים

יערה טולדנו חדר מכשירים

13:30
אימון עצמי

אימון עצמי קורסים

17:30
פילאטיס ממשיכים

אילה ענבר חדר מכשירים

18:30
BARRE

שחר טאקו חדר מזרן

18:30
פילאטיס מתקדמים

אילה ענבר חדר מכשירים

19:30
פילאטיס ממשיכים

אילה ענבר חדר מכשירים