ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
21/04 | 22/04 | 23/04 | 24/04 | 25/04 | 26/04 | 27/04 |
28/04 | 29/04 | 30/04 | 01/05 | 02/05 | 03/05 | 04/05 |
יום חמישי 08/02/2024 |
|||
06:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכים ומתקדמיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
11:30 |
פילאטיס ממשיכיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדעומר נקש חדר מכשירים |
||
20:00 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
יום שישי 09/02/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מתחיליםתומר מילוא חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:00 |
פילאטיס ממשיכיםתומר מילוא חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
10:00 |
פילאטיס מכשיריםתומר מילוא חדר מכשירים |
||
10:00 |
Power Yogaשירלי נאמן חדר מזרן |
||
11:00 |
Pilates intervalתומר מילוא חדר מכשירים |
||
יום שבת 10/02/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
09:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
10:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
11:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
יום ראשון 11/02/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםליהי כינר חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםליהי כינר חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדליהי כינר חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכיםליהי כינר חדר מכשירים |
||
10:30 |
שיעור פרטישחר טאקו חדר מזרן |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס מתחיליםיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס מתקדמיםיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
19:00 |
BARREתומר מילוא חדר מזרן |
||
20:00 |
BARREתומר מילוא חדר מזרן |
||
יום שני 12/02/2024 |
|||
06:30 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםעומר טל חדר מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםעומר נקש חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס מכשיריםעומר טל חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס מכשיריםעומר טל חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס מתקדמיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
18:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
20:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
יום שלישי 13/02/2024 |
|||
06:30 |
פילאטיס ממשיכים מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
07:30 |
פילאטיס ממשיכים מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
08:00 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםליהי כינר חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכים מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
09:00 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםליהי כינר חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכים נשים בלבדעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
11:30 |
שיעור פרטינטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים |
||
12:30 |
שיעור פרטינטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים |
||
13:30 |
שיעור פרטינטע סוחריאנו פרץ חדר מזרן |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
19:00 |
Pilates intervalאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
יום רביעי 14/02/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםניצן שאול חדר מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםניצן שאול חדר מכשירים |
||
09:30 |
פילאטיס מתחילים לנשים בלבדניצן שאול חדר מכשירים |
||
10:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר טאקו חדר מזרן |
||
10:30 |
פילאטיס מתקדמיםניצן שאול חדר מכשירים |
||
11:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר טאקו חדר מזרן |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכיםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס מתחיליםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
19:00 |
פילאטיס מתחיליםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
יום חמישי 15/02/2024 |
|||
06:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
07:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכים ומתקדמיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
11:30 |
פילאטיס ממשיכיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםתומר מילוא חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםתומר מילוא חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדתומר מילוא חדר מכשירים |
||
20:00 |
פילאטיס ממשיכיםתומר מילוא חדר מכשירים |
||