ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
24/03 | 25/03 | 26/03 | 27/03 | 28/03 | 29/03 | 30/03 |
31/03 | 01/04 | 02/04 | 03/04 | 04/04 | 05/04 | 06/04 |
יום ראשון 28/01/2024 |
|||
06:00 |
מתקדמיםגאיה צור בליטנטל 36 |
||
07:00 |
מתחילים פלוסעמליה שגיא אוסקר 7 |
||
07:15 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
07:30 |
מתקדמיםאדר אזולאי סטודיו ביט |
||
08:00 |
מתקדמיםגאיה צור בליטנטל 36 |
||
08:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
08:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
08:00 |
מתחילים פלוסמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
08:00 |
מתקדמיםעמליה שגיא אוסקר 7 |
||
08:15 |
מתחיליםליאת כהן קסטרא |
||
09:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
09:00 |
מתחיליםמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
09:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
09:00 |
מתחילים פלוסעמליה שגיא אוסקר 7 |
||
09:15 |
מתקדמיםליאת כהן קסטרא |
||
09:30 |
מתחיליםאדר אזולאי סטודיו ביט |
||
10:00 |
מתקדמיםליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
10:00 |
מתחילים פלוסמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
10:00 |
מתחילים פלוסעמליה שגיא אוסקר 7 |
||
10:00 |
מתחיליםשגית אפוטה בליטנטל 36 |
||
10:15 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
10:30 |
התעמלות בריאותית- שיעור לגילאי 60+קארן דור יוסף סטודיו דאנס |
||
11:00 |
מתחילים- לנשים בלבדליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
11:00 |
מתקדמים- לנשים בלבדאריאל היב אוסקר 7 |
||
11:00 |
מתחיליםשגית אפוטה בליטנטל 36 |
||
11:30 |
אחרי לידה + בייביסיטר- מתקדמיםמור אברהמי סטודיו ביט |
||
12:00 |
מתחילים שיקומי עדיןשגית אפוטה בליטנטל 36 |
||
12:00 |
מתחילים פלוסאריאל היב אוסקר 7 |
||
12:30 |
אחרי לידה + בייביסיטר- מתחילים פלוסמור אברהמי סטודיו ביט |
||
13:15 |
מתקדמיםאודי נקב בליטנטל 36 |
||
14:00 |
מתקדמיםעדי קרייף אוסקר 7 |
||
14:15 |
מתחילים פלוסאודי נקב בליטנטל 36 |
||
15:30 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15אודי נקב סטודיו ביט |
||
15:30 |
פונקציונלי ילדים- גילאים 10-12יובל חי סטודיו פיט |
||
16:00 |
מתקדמיםעדי קרייף אוסקר 7 |
||
16:00 |
מתחילים פלוסיובל הספל אוניברסיטת חיפה |
||
16:00 |
מתקדמים פלוסלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
16:00 |
מתחילים פלוסאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
16:30 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15יובל חי סטודיו ביט |
||
17:00 |
מתחילים פלוסעדי קרייף אוסקר 7 |
||
17:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
17:00 |
מתקדמיםיובל הספל אוניברסיטת חיפה |
||
17:00 |
All in one לנשים בלבדאנה גורודניצקי סטודיו דאנס |
||
17:00 |
מתחיליםאודי נקב חנה רובינא |
||
17:00 |
מתחיליםהילה אבו קסטרא |
||
17:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
17:00 |
מתחילים פלוסאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
17:30 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15עפרי הירש סטודיו ביט |
||
17:30 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15מור אברהמי ראול ולנברג 9 |
||
18:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
18:00 |
מתקדמיםעדי קרייף אוסקר 7 |
||
18:00 |
מתחילים פלוסלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
18:00 |
מתקדמיםשקד ברגר כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
18:00 |
POWER&COREהילה אבו קסטרא- תנועה |
||
18:00 |
ZUMBAאנה גורודניצקי סטודיו דאנס |
||
18:00 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
18:00 |
מתקדמיםאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
18:00 |
מתחילים פלוסשני פרחודניק אוניברסיטת חיפה |
||
18:30 |
מתחיליםעפרי הירש סטודיו ביט |
||
18:30 |
מתחיליםמור אברהמי ראול ולנברג 9 |
||
19:00 |
מתקדמיםליאת כהן קסטרא |
||
19:00 |
מתחיליםשקד ברגר כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
19:00 |
מתחילים פלוסשני פרחודניק אוניברסיטת חיפה |
||
19:00 |
מתחיליםיובל הספל בליטנטל 36 |
||
19:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
19:00 |
שיעור גמישותהילה אבו קסטרא- תנועה |
||
19:00 |
מתקדמיםאריאל היב אוסקר 7 |
||
19:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
19:00 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
19:30 |
מתחילים פלוסעפרי הירש סטודיו ביט |
||
19:30 |
מתחילים פלוסמור אברהמי ראול ולנברג 9 |
||
20:00 |
POWER PILATESליאת כהן קסטרא |
||
20:00 |
מתחילים פלוסאריאל היב אוסקר 7 |
||
20:00 |
חזקלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
20:00 |
מתחילים פלוסשקד ברגר כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
20:00 |
מתקדמיםיובל הספל בליטנטל 36 |
||
20:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
20:00 |
מתחיליםשני פרחודניק אוניברסיטת חיפה |
||
20:15 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
20:30 |
מתקדמיםעפרי הירש סטודיו ביט |
||
21:00 |
POWER YOGAליאת כהן קסטרא- תנועה |
||
21:00 |
מתקדמיםיובל הספל בליטנטל 36 |
||
21:00 |
מתחילים פלוסגאיה צור אוסקר 7 |
||
21:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב קסטרא |
||
21:00 |
מתקדמים -אימון לנשים בלבדלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
יום שני 29/01/2024 |
|||
07:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
07:00 |
מתחילים פלוסנטע מנשה פילאטיס ורדיה |
||
07:00 |
מתחיליםליסה קפלדיני כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
07:00 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
07:30 |
פילאטיס מתקדמיםספיר פלשין אוסקר 7 |
||
08:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
08:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
08:00 |
מתקדמיםליאת כהן קסטרא |
||
08:00 |
מתחילים פלוסנטע מנשה פילאטיס ורדיה |
||
08:30 |
מתחיליםמריה כהן ראול ולנברג 9 |
||
08:30 |
מתקדמים פלוסלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
09:00 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
09:00 |
שיעור פרטי אחד על אחדאושרית נקב אימונים אישיים |
||
09:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
09:00 |
פונקציונלייובל חי סטודיו פיט |
||
09:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
09:00 |
מתחילים פלוסמור אברהמי אוסקר 7 |
||
09:00 |
מתחיליםשגית אפוטה פילאטיס ורדיה |
||
09:30 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
10:00 |
מתחיליםמור אברהמי אוסקר 7 |
||
10:00 |
מתחיליםליסה קפלדיני כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
10:00 |
BARREעדי קרייף סטודיו דאנס |
||
10:00 |
מתחיליםשיראל בן עזרא סטודיו ביט |
||
10:00 |
מתקדמים- לנשים בלבדשגית אפוטה פילאטיס ורדיה |
||
10:30 |
מתחילים פלוסלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
11:00 |
מתקדמיםשיראל בן עזרא סטודיו ביט |
||
11:00 |
מתקדמיםליסה קפלדיני כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
11:00 |
מתקדמיםמור אברהמי אוסקר 7 |
||
11:00 |
שיעור שיקומי 80+שגית אפוטה פילאטיס ורדיה |
||
11:15 |
אחרי לידה + בייביסיטרגיל רון סטודיו פיט |
||
12:00 |
שיקומישגית אפוטה פילאטיס ורדיה |
||
12:00 |
מתחיליםאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
13:30 |
מתחילים פלוסשיראל בן עזרא בליטנטל 36 |
||
14:30 |
מתקדמיםשיראל בן עזרא בליטנטל 36 |
||
15:30 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
15:30 |
מתחילים פלוסשיראל בן עזרא בליטנטל 36 |
||
16:00 |
מתחיליםיהודית דורנבוים אוניברסיטת חיפה |
||
16:00 |
מתחילים פלוסספיר פלשין אוסקר 7 |
||
16:30 |
מתחילים פלוסעדי קרייף סטודיו ביט |
||
17:00 |
מתחיליםנטע מנשה פילאטיס ורדיה |
||
17:00 |
מתחיליםספיר פלשין אוסקר 7 |
||
17:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
17:00 |
מתחילים פלוסהילה אבו קסטרא |
||
17:00 |
פונקציונלי נוער- גילאים 12-15יובל חי סטודיו פיט |
||
17:00 |
מתחילים פלוסאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
17:00 |
מתחילים פלוסיהודית דורנבוים אוניברסיטת חיפה |
||
17:30 |
מתקדמים פלוסעדי קרייף סטודיו ביט |
||
17:45 |
YOGA VINYASAAמיה תומר קסטרא- תנועה |
||
18:00 |
מתחיליםהילה אבו קסטרא |
||
18:00 |
מתחילים פלוסאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
18:00 |
פונקציונלייובל חי סטודיו פיט |
||
18:00 |
מתחילים פלוסספיר פלשין אוסקר 7 |
||
18:00 |
מתחילים פלוסנגה הרמן ראול ולנברג 9 |
||
18:00 |
מתחילים פלוסנטע מנשה פילאטיס ורדיה |
||
18:00 |
מתקדמים פלוסלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
18:00 |
BARREליאת כהן סטודיו דאנס |
||
19:00 |
מתחיליםנגה הרמן ראול ולנברג 9 |
||
19:00 |
מתקדמים - אימון לנשים בלבדלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
19:00 |
POWER PILATESליאת כהן סטודיו ביט |
||
19:00 |
פונקציונלייובל חי סטודיו פיט |
||
19:00 |
מתקדמיםספיר פלשין אוסקר 7 |
||
19:00 |
מתחילים פלוסיהודית דורנבוים אוניברסיטת חיפה |
||
19:00 |
מתקדמיםהילה אבו קסטרא |
||
19:00 |
מתחיליםאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
19:00 |
All in one לנשים בלבדאנה גורודניצקי סטודיו דאנס |
||
19:00 |
מתקדמיםנטע מנשה פילאטיס ורדיה |
||
19:15 |
POWER&COREזוהר אליאב קסטרא- תנועה |
||
20:00 |
מתחיליםגאיה צור אוניברסיטת חיפה |
||
20:00 |
מתקדמיםאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
20:00 |
פונקציונלייובל חי סטודיו פיט |
||
20:00 |
מתחילים פלוס- לנשים בלבדנטע מנשה פילאטיס ורדיה |
||
20:00 |
מתחילים פלוסהילה אבו קסטרא |
||
20:00 |
מתקדמיםספיר פלשין אוסקר 7 |
||
20:00 |
שיעור מתחיליםאודי נקב סטודיו ביט |
||
20:00 |
מתחילים פלוסלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
20:15 |
HIITזוהר אליאב קסטרא- תנועה |
||
21:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב סטודיו ביט |
||
21:00 |
מתקדמיםהילה אבו קסטרא |
||
22:00 |
מתקדמיםאודי נקב בליטנטל 36 |
||
יום שלישי 30/01/2024 |
|||
06:00 |
מתקדמיםאודי נקב בליטנטל 36 |
||
07:00 |
מתקדמיםאודי נקב אוסקר 7 |
||
07:00 |
מתחילים פלוסעדי קרייף בליטנטל 36 |
||
07:30 |
מתקדמיםהילה אבו קסטרא |
||
08:00 |
מתחילים פלוסשגית אפוטה אוסקר 7 |
||
08:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
08:00 |
מתחילים פלוסענבל בן ברוך פילאטיס ורדיה |
||
08:00 |
מתקדמים - נשיםעדי קרייף בליטנטל 36 |
||
08:30 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
08:30 |
מתחיליםהילה אבו קסטרא |
||
08:30 |
מתחילים פלוסאודי נקב ראול ולנברג 9 |
||
09:00 |
מתחילים- לנשים בלבדענבל בן ברוך פילאטיס ורדיה |
||
09:00 |
מתחיליםשגית אפוטה אוסקר 7 |
||
09:00 |
מתחילים פלוסנגה הרמן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
09:00 |
מתקדמיםעדי קרייף בליטנטל 36 |
||
09:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
09:30 |
מתחילים פלוסהילה אבו קסטרא |
||
10:00 |
מתחילים פלוסעדי קרייף בליטנטל 36 |
||
10:00 |
מתחיליםשגית אפוטה אוסקר 7 |
||
10:00 |
התעמלות בריאותית- שיעור לגילאי 60+קארן דור יוסף סטודיו דאנס |
||
10:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
10:30 |
מתחיליםהילה אבו קסטרא |
||
11:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
11:00 |
מתקדמים פלוסעדי קרייף בליטנטל 36 |
||
11:00 |
מתחילים פלוסשגית אפוטה אוסקר 7 |
||
11:30 |
אחרי לידה + בייביסיטר- מתחילים פלוסמור אברהמי סטודיו ביט |
||
11:30 |
גמישותהילה אבו קסטרא- תנועה |
||
12:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
12:30 |
אחרי לידה + בייביסיטר- מתקדמיםמור אברהמי סטודיו ביט |
||
13:00 |
מתחיליםליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
14:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
15:00 |
מתקדמיםליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
15:30 |
מתחילים פלוסנגה הרמן קסטרא |
||
16:00 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15אודי נקב סטודיו ביט |
||
16:00 |
מתחילים פלוסעמליה שגיא פילאטיס ורדיה |
||
16:00 |
פונקציונלי נוער- גילאים 12-15גיל רון סטודיו פיט |
||
16:00 |
מתחילים פלוסיובל הספל אוניברסיטת חיפה |
||
16:00 |
מתקדמיםאריאל היב אוסקר 7 |
||
16:30 |
מתחיליםיובל חי כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
16:30 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
17:00 |
מתחיליםעמליה שגיא פילאטיס ורדיה |
||
17:00 |
מתחילים פלוסאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
17:00 |
מתקדמיםאריאל היב אוסקר 7 |
||
17:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
17:00 |
מתקדמיםעפרי הירש סטודיו ביט |
||
17:30 |
מתחיליםנגה הרמן קסטרא |
||
17:30 |
מתחילים פלוסיובל חי כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
17:50 |
KIKBOXINGגורג עסלי סטודיו דאנס |
||
18:00 |
מתחיליםהודליה ברקון חליוה ראול ולנברג 9 |
||
18:00 |
יוגה ערסליםנטלי ציטיאט קסטרא- תנועה |
||
18:00 |
מתקדמיםאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
18:00 |
מתחילים פלוסשני פרחודניק אוניברסיטת חיפה |
||
18:00 |
מתחיליםעפרי הירש סטודיו ביט |
||
18:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
18:00 |
מתחיליםאריאל היב אוסקר 7 |
||
18:00 |
מתקדמיםעמליה שגיא פילאטיס ורדיה |
||
18:30 |
מתחיליםנועה פרץ כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
18:30 |
מתקדמיםנגה הרמן קסטרא |
||
19:00 |
ZUMBAיואב מדריך זומבה סטודיו דאנס |
||
19:00 |
מתחיליםאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
19:00 |
מתחילים - לנשים בלבדשני פרחודניק אוניברסיטת חיפה |
||
19:00 |
יוגה ערסליםנטלי ציטיאט קסטרא- תנועה |
||
19:00 |
מתקדמיםיובל הספל אוסקר 7 |
||
19:00 |
מתקדמיםעפרי הירש סטודיו ביט |
||
19:00 |
מתחילים פלוסספיר פלשין פילאטיס ורדיה |
||
19:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
19:30 |
מתקדמיםנועה פרץ כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
19:30 |
מתחיליםאלינה ליאמפורט קסטרא |
||
20:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
20:00 |
BARREאריאל היב קסטרא- תנועה |
||
20:00 |
מתקדמיםאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
20:00 |
מתקדמיםאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
20:00 |
מתחיליםספיר פלשין פילאטיס ורדיה |
||
20:00 |
מתחיליםיובל הספל אוסקר 7 |
||
20:30 |
מתחילים פלוסאלינה ליאמפורט קסטרא |
||
21:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב בליטנטל 36 |
||
יום רביעי 31/01/2024 |
|||
07:00 |
מתקדמיםליסה קפלדיני בליטנטל 36 |
||
07:00 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
07:00 |
מתחילים פלוסעמליה שגיא אוסקר 7 |
||
08:00 |
YOGILATESליאת כהן קסטרא |
||
08:00 |
פונקציונלייובל חי סטודיו פיט |
||
08:00 |
מתחילים פלוסעדי קרייף סטודיו ביט |
||
08:00 |
מתקדמיםליסה קפלדיני בליטנטל 36 |
||
08:00 |
מתחילים פלוסעמליה שגיא אוסקר 7 |
||
08:00 |
מתחיליםנטע מנשה פילאטיס ורדיה |
||
08:30 |
מתחילים פלוסמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
08:30 |
מתקדמיםהילה אבו ראול ולנברג 9 |
||
09:00 |
מתקדמיםליאת כהן קסטרא |
||
09:00 |
פונקציונלייובל חי סטודיו פיט |
||
09:00 |
מתחילים- לנשים בלבדנטע מנשה פילאטיס ורדיה |
||
09:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
09:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני בליטנטל 36 |
||
09:00 |
מתחיליםעמליה שגיא אוסקר 7 |
||
09:30 |
מתחיליםמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
09:30 |
מתחיליםהילה אבו ראול ולנברג 9 |
||
10:00 |
מתקדמיםעמליה שגיא אוסקר 7 |
||
10:00 |
מתקדמיםנטע מנשה פילאטיס ורדיה |
||
10:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
10:00 |
מתחיליםליסה קפלדיני בליטנטל 36 |
||
10:00 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
11:00 |
מתקדמיםאריאל היב סטודיו ביט |
||
11:00 |
מתחילים - עדיןענבל בן ברוך בליטנטל 36 |
||
11:00 |
מתחיליםשירה בר-טל דורן אוניברסיטת חיפה |
||
11:00 |
מתקדמיםליסה קפלדיני אוסקר 7 |
||
12:00 |
מתחילים פלוסאריאל היב סטודיו ביט |
||
12:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני אוסקר 7 |
||
15:00 |
מתחילים פלוסשיראל בן עזרא בליטנטל 36 |
||
15:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
16:00 |
מתקדמיםשיראל בן עזרא בליטנטל 36 |
||
16:00 |
מתחילים פלוסנגה הרמן קסטרא |
||
16:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
16:00 |
פונקציונלי ילדים- גילאים 10-12יובל חי סטודיו פיט |
||
16:00 |
מתקדמים פלוסלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
16:00 |
מתחיליםיהודית דורנבוים אוסקר 7 |
||
16:45 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
17:00 |
מתחילים פלוסיהודית דורנבוים אוסקר 7 |
||
17:00 |
מתחיליםנגה הרמן קסטרא |
||
17:00 |
מתחילים פלוסאדר אזולאי אוניברסיטת חיפה |
||
17:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
17:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
17:00 |
מתחילים פלוסאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
17:00 |
שיקומיאודי נקב חנה רובינא |
||
17:00 |
מתחילים פלוס לנשים בלבדאריאל היב בליטנטל 36 |
||
17:00 |
פונקציונלי נוער- גילאים 12-15יובל חי סטודיו פיט |
||
17:30 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15מור אברהמי ראול ולנברג 9 |
||
18:00 |
מתקדמים פלוסאריאל היב בליטנטל 36 |
||
18:00 |
מתקדמיםאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
18:00 |
מתקדמיםנגה הרמן קסטרא |
||
18:00 |
מתקדמיםאדר אזולאי אוניברסיטת חיפה |
||
18:00 |
מתחילים פלוסלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
18:00 |
פילאטיס מזרןהדר קריינר קסטרא- תנועה |
||
18:00 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
18:00 |
פונקציונלייובל חי סטודיו פיט |
||
18:00 |
מתחילים פלוסעפרי הירש סטודיו ביט |
||
18:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב חנה רובינא |
||
18:30 |
מתחיליםהודליה ברקון חליוה ראול ולנברג 9 |
||
19:00 |
YOGA VINYASAAרוני לוי קסטרא- תנועה |
||
19:00 |
פונקציונלייובל חי סטודיו פיט |
||
19:00 |
מתקדמיםיהודית דורנבוים אוסקר 7 |
||
19:00 |
מתחיליםנועה פרץ קסטרא |
||
19:00 |
מתקדמיםעפרי הירש סטודיו ביט |
||
19:00 |
מתקדמים פלוסלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
19:00 |
מתחיליםאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
19:00 |
מתחיליםאריאל היב בליטנטל 36 |
||
19:15 |
KIKBOXINGגורג עסלי סטודיו דאנס |
||
20:00 |
מתקדמיםאריאל היב בליטנטל 36 |
||
20:00 |
מתחיליםעפרי הירש סטודיו ביט |
||
20:00 |
מתחילים פלוסגאיה צור אוניברסיטת חיפה |
||
20:00 |
חזק - אימון לנשים בלבדלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
20:00 |
מתקדמיםנועה פרץ קסטרא |
||
20:00 |
פונקציונלייובל חי סטודיו פיט |
||
20:00 |
מתחילים פלוסאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
20:00 |
מתקדמיםספיר פלשין אוסקר 7 |
||
20:15 |
BARREשיראל בן עזרא סטודיו דאנס |
||
21:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
21:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב בליטנטל 36 |
||
21:00 |
מתחילים פלוסספיר פלשין אוסקר 7 |
||
21:00 |
מתחילים פלוסנועה פרץ קסטרא |
||
יום חמישי 01/02/2024 |
|||
06:45 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
07:00 |
מתקדמיםמור אברהמי אוסקר 7 |
||
07:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
07:30 |
מתחילים פלוסאודי נקב בליטנטל 36 |
||
08:00 |
מתחיליםמור אברהמי אוסקר 7 |
||
08:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
08:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
08:30 |
מתחילים פלוסיובל חי קסטרא |
||
08:30 |
מתקדמים פלוס - נשיםלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
09:00 |
מתחיליםמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
09:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
09:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
09:00 |
מתחילים פלוסמור אברהמי אוסקר 7 |
||
09:00 |
מתקדמיםליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
09:00 |
מתקדמיםאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
09:30 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
09:30 |
מתחיליםיובל חי קסטרא |
||
10:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
10:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
10:00 |
מתקדמיםמור אברהמי אוסקר 7 |
||
10:00 |
מתקדמיםאדר אזולאי סטודיו ביט |
||
10:00 |
מתחילים פלוסמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
10:15 |
BARREאריאל היב סטודיו דאנס |
||
10:30 |
אחרי לידה + בייביסיטריובל חי קסטרא |
||
10:30 |
מתחילים פלוס- לנשים בלבדשגית אפוטה בליטנטל 36 |
||
11:00 |
שיעור פרטי אחד על אחדאושרית נקב אימונים אישיים |
||
11:00 |
מתחילים פלוסאדר אזולאי סטודיו ביט |
||
11:00 |
מתחילים פלוסשיראל בן עזרא אוסקר 7 |
||
11:00 |
מתחיליםליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
11:15 |
אחרי לידה + בייביסיטרגיל רון סטודיו פיט |
||
11:30 |
אחרי לידה + בייביסיטריובל חי קסטרא |
||
11:30 |
מתחיליםשגית אפוטה בליטנטל 36 |
||
12:00 |
מתחיליםשיראל בן עזרא אוסקר 7 |
||
12:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
12:00 |
מתחילים פלוסליסה קפלדיני פילאטיס ורדיה |
||
12:30 |
שיקומישגית אפוטה בליטנטל 36 |
||
13:00 |
מתקדמיםשיראל בן עזרא אוסקר 7 |
||
15:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
16:00 |
פונקציונלי נוער- גילאים 12-15גיל רון סטודיו פיט |
||
16:00 |
מתחילים פלוסעדי קרייף סטודיו ביט |
||
17:00 |
מתחילים פלוסעפרי הירש פילאטיס ורדיה |
||
17:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
17:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
17:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
17:00 |
מתחיליםאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
17:00 |
מתחיליםספיר פלשין קסטרא |
||
17:45 |
יוגה וינאסה רכה- מתחיליםמיה תומר סטודיו דאנס |
||
18:00 |
מתחילים פלוסאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
18:00 |
מתקדמיםעדי קרייף סטודיו ביט |
||
18:00 |
מתקדמיםאריאל היב אוסקר 7 |
||
18:00 |
מתחילים פלוסספיר פלשין קסטרא |
||
18:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
18:00 |
מתחילים פלוסעפרי הירש פילאטיס ורדיה |
||
18:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
18:00 |
מתחילים פלוסיובל הספל אוניברסיטת חיפה |
||
18:30 |
Power & coreמטר מירובסקי קסטרא- תנועה |
||
18:45 |
יוגה ויניאסהמיה תומר סטודיו דאנס |
||
19:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
19:00 |
מתחיליםיובל הספל אוניברסיטת חיפה |
||
19:00 |
מתחיליםספיר פלשין קסטרא |
||
19:00 |
מתקדמיםעפרי הירש פילאטיס ורדיה |
||
19:00 |
מתחילים פלוסאריאל היב אוסקר 7 |
||
19:00 |
מתחיליםאודי נקב ראול ולנברג 9 |
||
19:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
19:00 |
מתקדמיםאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
20:00 |
מתחילים פלוסלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
20:00 |
מתחיליםעפרי הירש פילאטיס ורדיה |
||
20:00 |
מתקדמיםספיר פלשין קסטרא |
||
20:00 |
מתקדמיםאריאל היב אוסקר 7 |
||
21:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב בליטנטל 36 |
||
יום שישי 02/02/2024 |
|||
06:30 |
מתחילים פלוסאודי נקב בליטנטל 36 |
||
07:00 |
מתחילים פלוסספיר כץ אוסקר 7 |
||
07:30 |
מתחילים פלוסמריה כהן קסטרא |
||
07:30 |
מתקדמיםאודי נקב בליטנטל 36 |
||
08:00 |
יוגה וינאסה רכה- מתחיליםקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
08:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
08:00 |
מתחיליםענבל בן ברוך אוניברסיטת חיפה |
||
08:00 |
מתקדמיםאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
08:00 |
מתחיליםהילה אבו סטודיו ביט |
||
08:00 |
מתחילים פלוסיהודית דורנבוים אוסקר 7 |
||
08:00 |
מתקדמיםשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
08:15 |
POWER YOGAליאת כהן קסטרא- תנועה |
||
08:30 |
מתקדמיםאודי נקב בליטנטל 36 |
||
08:30 |
מתחיליםמריה כהן קסטרא |
||
09:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
09:00 |
מתחילים פלוסענבל בן ברוך אוניברסיטת חיפה |
||
09:00 |
מתקדמיםשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
09:00 |
מתחיליםמור אברהמי ראול ולנברג 9 |
||
09:00 |
מתקדמיםהילה אבו סטודיו ביט |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
09:00 |
מתחיליםאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
09:00 |
מתקדמיםיהודית דורנבוים אוסקר 7 |
||
09:15 |
BARREליאת כהן קסטרא- תנועה |
||
09:30 |
מתחילים פלוסאריאל היב בליטנטל 36 |
||
09:30 |
מתחילים פלוסמריה כהן קסטרא |
||
10:00 |
מתחיליםהילה אבו סטודיו ביט |
||
10:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
10:00 |
מתחילים פלוסאלינה ליאמפורט כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
10:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
10:00 |
מתחילים פלוסשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
10:00 |
מתקדמיםאמה גרינברג אוסקר 7 |
||
10:15 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
10:15 |
YOGILATESליאת כהן קסטרא- תנועה |
||
10:30 |
מתקדמים פלוסאריאל היב בליטנטל 36 |
||
10:30 |
מתקדמיםמריה כהן קסטרא |
||
11:00 |
מתחילים פלוסהילה אבו סטודיו ביט |
||
11:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
11:00 |
מתקדמיםאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
11:00 |
מתחילים פלוס- לנשים בלבדשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
11:00 |
מתחילים - לנשים בלבדאמה גרינברג אוסקר 7 |
||
11:30 |
יוגה אווירית- ערסלים רמת מתקדמיםנטלי ציטיאט קסטרא- תנועה |
||
11:30 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
11:30 |
מתקדמיםאריאל היב בליטנטל 36 |
||
12:00 |
מתקדמיםשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
12:00 |
מתחילים פלוסאמה גרינברג אוסקר 7 |
||
12:20 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15מור אברהמי סטודיו ביט |
||
12:30 |
יוגה אווירית- ערסליםנטלי ציטיאט קסטרא- תנועה |
||
12:30 |
מתקדמיםליאת כהן קסטרא |
||
12:30 |
מתחילים פלוסאריאל היב בליטנטל 36 |
||
13:00 |
מתחילים פלוסשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
13:00 |
מתחיליםאמה גרינברג אוסקר 7 |
||
13:00 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15אודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
13:10 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15מור אברהמי סטודיו ביט |
||
13:30 |
מתקדמיםליאת כהן קסטרא |
||
13:40 |
KIKBOXINGגורג עסלי סטודיו דאנס |
||
14:00 |
מתחילים פלוסלירן פרצובסקי אוסקר 7 |
||
14:30 |
מתחילים פלוסנגה הרמן בליטנטל 36 |
||
15:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי אוסקר 7 |
||
15:30 |
מתחילים פלוסנגה הרמן בליטנטל 36 |
||
16:00 |
מתחילים פלוסלירן פרצובסקי אוסקר 7 |
||
יום שבת 03/02/2024 |
|||
07:30 |
מתחילים פלוסשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
08:00 |
מתחיליםירדנה עזר אוסקר 7 |
||
08:30 |
מתחיליםשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
08:30 |
מתקדמים פלוסלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
09:00 |
מתחילים פלוסנועה מועלם כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
09:00 |
מתקדמיםירדנה עזר אוסקר 7 |
||
09:00 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
09:30 |
מתקדמיםשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
09:30 |
מתקדמים פלוסלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
10:00 |
מתחיליםירדנה עזר אוסקר 7 |
||
10:00 |
מתקדמים חזקליאת כהן קסטרא |
||
10:00 |
מתחיליםנועה מועלם כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
10:15 |
YOGA VINYASAAמיה תומר קסטרא- תנועה |
||
10:30 |
מתקדמים פלוסלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
10:30 |
מתקדמיםשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
11:00 |
מתחילים פלוסנועה מועלם כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
11:00 |
POWER PILATESליאת כהן קסטרא |
||
11:00 |
מתחילים פלוסשני פרחודניק אוסקר 7 |
||
11:30 |
מתחילים פלוסשקד ברגר פילאטיס ורדיה |
||
11:30 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
12:00 |
מתחיליםשני פרחודניק אוסקר 7 |
||
12:30 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי בליטנטל 36 |
||
17:00 |
מתחילים פלוסעדי חייט קסטרא |
||
17:00 |
מתקדמיםשיראל בן עזרא אוסקר 7 |
||
18:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
18:00 |
מתקדמיםשיראל בן עזרא אוסקר 7 |
||
18:00 |
מתקדמיםעדי חייט קסטרא |
||
18:00 |
שיעור מתיחותאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
18:30 |
גמישותהילה אבו קסטרא- תנועה |
||
19:00 |
מתחיליםעדי חייט קסטרא |
||
19:00 |
מתחילים פלוסשיראל בן עזרא אוסקר 7 |
||
19:00 |
מתקדמיםאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
19:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
20:00 |
מתקדמיםשיראל בן עזרא אוסקר 7 |
||
20:00 |
חזקלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
20:00 |
מתקדמיםאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
20:00 |
מתחילים פלוסעדי חייט קסטרא |
||
21:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב אוניברסיטת חיפה |
||
יום ראשון 04/02/2024 |
|||
06:00 |
מתקדמיםגאיה צור בליטנטל 36 |
||
07:00 |
מתחילים פלוסיהודית דורנבוים אוסקר 7 |
||
07:15 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
08:00 |
מתקדמיםגאיה צור בליטנטל 36 |
||
08:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
08:00 |
מתקדמיםיהודית דורנבוים אוסקר 7 |
||
08:00 |
מתחילים פלוסמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
08:15 |
מתחיליםליאת כהן קסטרא |
||
09:00 |
מתחילים פלוסהודליה ברקון חליוה פילאטיס ורדיה |
||
09:00 |
מתחיליםמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
09:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
09:00 |
מתחילים פלוסיהודית דורנבוים אוסקר 7 |
||
09:15 |
מתקדמיםליאת כהן קסטרא |
||
09:30 |
מתחילים פלוסהילה אבו ראול ולנברג 9 |
||
10:00 |
מתחילים פלוסאריאל היב אוסקר 7 |
||
10:00 |
מתחילים פלוסמריה כהן כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
10:00 |
מתחיליםשגית אפוטה בליטנטל 36 |
||
10:30 |
התעמלות בריאותית- שיעור לגילאי 60+הדר קריינר סטודיו דאנס |
||
11:00 |
מתקדמים- לנשים בלבדאריאל היב אוסקר 7 |
||
11:00 |
מתחיליםשגית אפוטה בליטנטל 36 |
||
11:00 |
מתחיליםשירה בר-טל דורן אוניברסיטת חיפה |
||
11:30 |
אחרי לידה + בייביסיטר- מתקדמיםמור אברהמי סטודיו ביט |
||
12:00 |
מתחילים שיקומי עדיןשגית אפוטה בליטנטל 36 |
||
12:00 |
מתחילים פלוסאריאל היב אוסקר 7 |
||
14:00 |
מתקדמיםעדי קרייף אוסקר 7 |
||
14:15 |
מתחילים פלוסאודי נקב בליטנטל 36 |
||
15:00 |
מתקדמיםעדי קרייף אוסקר 7 |
||
15:30 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15אודי נקב סטודיו ביט |
||
15:30 |
פונקציונלי ילדים- גילאים 10-12יובל חי סטודיו פיט |
||
16:00 |
מתחילים פלוסהילה אבו קסטרא |
||
16:00 |
מתקדמיםעדי קרייף אוסקר 7 |
||
16:00 |
מתקדמים פלוסלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
16:00 |
מתחילים פלוסאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
16:30 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15יובל חי סטודיו ביט |
||
17:00 |
מתחיליםהילה אבו קסטרא |
||
17:00 |
מתחילים פלוסעדי קרייף אוסקר 7 |
||
17:00 |
מתחיליםאודי נקב חנה רובינא |
||
17:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
17:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
17:00 |
מתחילים פלוסאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
17:30 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15עפרי הירש סטודיו ביט |
||
17:30 |
פילאטיס נוער- גילאים 12-15מור אברהמי ראול ולנברג 9 |
||
18:00 |
POWER&COREהילה אבו קסטרא- תנועה |
||
18:00 |
מתקדמיםשקד ברגר כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
18:00 |
מתקדמיםאדר אזולאי בליטנטל 36 |
||
18:00 |
מתחילים פלוסלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
18:00 |
מתחילים פלוסשני פרחודניק אוניברסיטת חיפה |
||
18:00 |
מתקדמיםעדי קרייף אוסקר 7 |
||
18:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
18:00 |
ZUMBAאנה גורודניצקי סטודיו דאנס |
||
18:00 |
מתחילים פלוסליאת כהן קסטרא |
||
18:30 |
מתחיליםעפרי הירש סטודיו ביט |
||
18:30 |
מתחיליםמור אברהמי ראול ולנברג 9 |
||
19:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
19:00 |
שיעור גמישותהילה אבו קסטרא- תנועה |
||
19:00 |
מתקדמיםלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
19:00 |
מתקדמיםאריאל היב אוסקר 7 |
||
19:00 |
מתחילים פלוסשני פרחודניק אוניברסיטת חיפה |
||
19:00 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
19:00 |
מתחיליםשקד ברגר כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
19:00 |
מתקדמיםליאת כהן קסטרא |
||
19:00 |
מתחיליםיובל הספל בליטנטל 36 |
||
19:30 |
מתחילים פלוסעפרי הירש סטודיו ביט |
||
19:30 |
מתחילים פלוסמור אברהמי ראול ולנברג 9 |
||
20:00 |
פונקציונליגיל רון סטודיו פיט |
||
20:00 |
חזקלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
20:00 |
POWER PILATESליאת כהן קסטרא |
||
20:00 |
מתחילים פלוסאריאל היב אוסקר 7 |
||
20:00 |
מתחילים פלוסשקד ברגר כרמל צרפתי- מרכז מסחרי סטלה מאריס |
||
20:00 |
מתקדמיםיובל הספל בליטנטל 36 |
||
20:15 |
יוגה ויניאסהקורל בגדדי סטודיו דאנס |
||
20:30 |
מתקדמיםמור אברהמי ראול ולנברג 9 |
||
20:30 |
מתקדמיםעפרי הירש סטודיו ביט |
||
21:00 |
מתחילים פלוסאודי נקב קסטרא |
||
21:00 |
מתקדמים -אימון לנשים בלבדלירן פרצובסקי פילאטיס ורדיה |
||
21:00 |
POWER YOGAליאת כהן קסטרא- תנועה |
||
21:10 |
מתחילים פלוסיובל הספל אוסקר 7 |
||