ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
24/03 | 25/03 | 26/03 | 27/03 | 28/03 | 29/03 | 30/03 |
31/03 | 01/04 | 02/04 | 03/04 | 04/04 | 05/04 | 06/04 |
יום שבת 27/01/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
09:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
09:30 |
יוגה ויניאסהעלמה קלי חדר מזרן |
||
10:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
10:30 |
פאוור יוגהעלמה קלי חדר מזרן |
||
11:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
18:00 |
יוגה ויניאסהעלמה קלי חדר מזרן |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
יום ראשון 28/01/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםליהי כינר חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםליהי כינר חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדליהי כינר חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכיםליהי כינר חדר מכשירים |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס מתחיליםיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
18:00 |
BARREתומר מילוא חדר מזרן |
||
19:00 |
פילאטיס מתקדמיםיובל ברוקר חדר מכשירים |
||
19:00 |
BARREתומר מילוא חדר מזרן |
||
יום שני 29/01/2024 |
|||
06:30 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםעומר טל חדר מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםעומר נקש חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס מכשיריםעומר טל חדר מכשירים |
||
09:30 |
ספרינג בורדשחר טאקו חדר מזרן |
||
10:30 |
פילאטיס מכשיריםעומר טל חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
18:00 |
פילאטיס מתקדמיםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכיםדיאנה מזרחי חדר מכשירים |
||
20:00 |
פילאטיס ממשיכיםדיאנה מזרחי חדר מכשירים |
||
יום שלישי 30/01/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס ממשיכים מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
08:00 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםיובל ברוקר חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכים מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
09:00 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםיובל ברוקר חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס מזרן ומכשיריםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכים נשים בלבדעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
11:30 |
שיעור פרטיעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
19:00 |
Pilates intervalאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
יום רביעי 31/01/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםניצן שאול חדר מכשירים |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםניצן שאול חדר מכשירים |
||
09:30 |
פילאטיס מתחילים לנשים בלבדניצן שאול חדר מכשירים |
||
10:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר טאקו חדר מזרן |
||
10:30 |
פילאטיס מתקדמיםניצן שאול חדר מכשירים |
||
11:00 |
פילאטיס מכשיריםשחר טאקו חדר מזרן |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכיםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס מתחיליםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
18:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
19:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
19:00 |
פילאטיס מתחיליםאופיר זילברשטיין חדר מכשירים |
||
יום חמישי 01/02/2024 |
|||
06:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
07:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
07:30 |
פילאטיס ממשיכיםלורי פבר חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
08:30 |
פילאטיס ממשיכיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהשירלי נאמן חדר מזרן |
||
09:30 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
10:00 |
שיעור פרטינטע סוחריאנו פרץ חדר מזרן |
||
10:30 |
פילאטיס ממשיכים ומתקדמיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
11:00 |
שיעור פרטינטע סוחריאנו פרץ חדר מזרן |
||
11:30 |
פילאטיס ממשיכיםסיגל אושרי חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםתומר מילוא חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםתומר מילוא חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבדתומר מילוא חדר מכשירים |
||
20:00 |
פילאטיס ממשיכיםתומר מילוא חדר מכשירים |
||
יום שישי 02/02/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס מתחיליםעומר נקש חדר מכשירים |
||
08:00 |
יוגה ויניאסהעלמה קלי חדר מזרן |
||
09:00 |
פילאטיס ממשיכיםעומר נקש חדר מכשירים |
||
09:00 |
יוגה ויניאסהעלמה קלי חדר מזרן |
||
10:00 |
פילאטיס מכשיריםעומר נקש חדר מכשירים |
||
10:00 |
Power Yogaעלמה קלי חדר מזרן |
||
11:00 |
Pilates intervalעומר נקש חדר מכשירים |
||
יום שבת 03/02/2024 |
|||
08:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
09:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
10:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
11:00 |
פילאטיס ממשיכיםעמנואל אדלר חדר מכשירים |
||
16:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
17:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
18:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||
19:00 |
פילאטיס ממשיכיםיסמין שנהב חדר מכשירים |
||