ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
03/12 04/12 05/12 06/12 07/12 08/12 09/12
10/12 11/12 12/12 13/12 14/12 15/12 16/12

יום חמישי 07/12/2023

14:00
אופן ג'ים צעירים, נוער ובוגרים 14:00-15:25

עדן אלייב NINJA TLV XL

15:30
נינג'ה צעירים 7-11 מתקדמים

דוד גומז NINJA TLV XL

15:30
נינג'ה צעירים 7-11 (CLASSIC)

טל סיקסיק CLASSIC

16:30
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

16:30
אופן ג'ים ילדים גילאים 7-15 (מתחם גדול)

דוד גומז NINJA TLV XL

17:30
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

17:30
נינג'ה צעירים 7-11 כל הרמות

ציון איסקוב NINJA TLV XL

18:30
נוער עילית 11-15 - באישור בלבד

ציון איסקוב NINJA TLV XL

18:30
נינג'ה נוער 11-15 (CLASSIC)

טל סיקסיק CLASSIC

19:30
נינג'ה בוגרים מודרך

ציון איסקוב NINJA TLV XL

20:30
אופן ג'ים בוגרים בלבד

ציון איסקוב NINJA TLV XL

יום שישי 08/12/2023

11:30
אופן ג'ים בוגרים + נוער

דוד גומז NINJA TLV XL

13:00
נינג'ה נוער 11-15 לכל הרמות

דוד גומז NINJA TLV XL

14:00
נינג'ה צעירים 7-11 מתקדמים

דוד גומז NINJA TLV XL

14:00
נינג'ה צעירים 7-11 לכל הרמות

שגיא סבתי CLASSIC

15:00
נינג'ה קטנטנים 5-7

שגיא סבתי CLASSIC

15:00
אופן ג'ים צעירים ונוער 7-15 15:00 - 16:30

דוד גומז NINJA TLV XL

יום שבת 09/12/2023

לא נמצאו שיעורים ביום זה

יום ראשון 10/12/2023

14:00
אופן ג'ים צעירים, נוער ובוגרים 14:30-15:25

עדן אלייב NINJA TLV XL

15:30
נינג'ה צעירים 7-11 לכל הרמות

טל סיקסיק NINJA TLV XL

16:30
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

16:30
אופן ג'ים ילדים גילאים 7-15 (מתחם גדול)

עדן אלייב NINJA TLV XL

17:30
נינג'ה צעירים 7-11 (CLASSIC)

טל סיקסיק CLASSIC

17:30
נינג'ה צעירים ונוער 9-13 מתקדמים

שגיא סבתי NINJA TLV XL

18:30
נוער עילית 11-15 - באישור בלבד

דוד גומז NINJA TLV XL

19:30
נינג'ה בוגרים מודרך

אדם ברוטמן NINJA TLV XL

20:30
נינג'ה בוגרים מודרך - מתקדמים

אדם ברוטמן NINJA TLV XL

יום שני 11/12/2023

14:00
אופן ג'ים צעירים, נוער ובוגרים 14:30-15:25

עדן אלייב NINJA TLV XL

15:30
נינג'ה צעירים 7-11 לכל הרמות

דוד גומז NINJA TLV XL

16:00
נינג'ה קטנטנים 5-7

שגיא סבתי CLASSIC

16:30
אימון מודרך הורים וילדים 3.5-5.5

דוד גומז NINJA TLV XL

17:00
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

17:15
אימון מודרך הורים וילדים 3.5-5.5

דוד גומז NINJA TLV XL

18:00
נינג'ה צעירים 7-11 (CLASSIS)

שגיא סבתי CLASSIC

18:00
נינג'ה צעירים 7-11 מתקדמים

דוד גומז NINJA TLV XL

19:00
נינג'ה בוגרים מודרך - מתחילים

דוד גומז NINJA TLV XL

19:00
נינג'ה בוגרים מודרך

דוד גומז 2NINJA TLV XL2

20:00
אופן ג'ים בוגרים בלבד

דוד גומז NINJA TLV XL

יום שלישי 12/12/2023

13:00
פעילות מרכז קהילתי בת ציון

אילנה טולסטיקו NINJA TLV XL

15:30
נינג'ה צעירים 7-11 (CLASSIC)

טל סיקסיק CLASSIC

15:30
נינג'ה צעירים 7-11 מתקדמים

דוד גומז NINJA TLV XL

16:30
נינג'ה הורים וילדים מודרך 3.5-5.5

דוד גומז NINJA TLV XL

16:30
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

17:15
נינג'ה הורים וילדים מודרך 3.5-5.5

אורן מלול NINJA TLV XL

17:30
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

18:00
אימון נבחרת צעירים

ציון איסקוב NINJA TLV XL

18:30
נינג'ה צעירים ונוער 9-13 (CLASSIC)

טל סיקסיק CLASSIC

19:00
אימון נבחרת נוער

ציון איסקוב NINJA TLV XL

20:00
נינג'ה בוגרים לכל הרמות

ציון איסקוב NINJA TLV XL

20:30
נינג'ה בוגרים מודרך

אדם ברוטמן CLASSIC

יום רביעי 13/12/2023

14:00
אופן ג'ים צעירים, נוער ובוגרים 14:00-15:25

עדן אלייב NINJA TLV XL

16:00
נינג'ה צעירים 7-11 לכל הרמות

דוד גומז NINJA TLV XL

16:00
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

17:00
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

17:00
נינג'ה צעירים 7-11 לכל הרמות

דוד גומז NINJA TLV XL

18:00
נינג'ה צעירים ונוער 9-13 לכל הרמות

שגיא סבתי CLASSIC

18:00
נינג'ה צעירים ונוער 9-13 - מתקדמים

דוד גומז NINJA TLV XL

19:00
אופן ג'ים נוער ובוגרים (שעה בלבד)

דוד גומז NINJA TLV XL

20:00
אימון מודרך בוגרים כל הרמות

בר ג׳רבי 2NINJA TLV XL2

20:00
נינג'ה בוגרים מודרך -לכל הרמות

בר ג׳רבי NINJA TLV XL

יום חמישי 14/12/2023

14:00
אופן ג'ים צעירים, נוער ובוגרים 14:00-15:25

עדן אלייב NINJA TLV XL

15:30
נינג'ה צעירים 7-11 מתקדמים

דוד גומז NINJA TLV XL

15:30
נינג'ה צעירים 7-11 (CLASSIC)

טל סיקסיק CLASSIC

16:30
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

16:30
אופן ג'ים ילדים גילאים 7-15 (מתחם גדול)

דוד גומז NINJA TLV XL

17:30
נינג'ה קטנטנים 5-7

טל סיקסיק CLASSIC

17:30
נינג'ה צעירים 7-11 כל הרמות

ציון איסקוב NINJA TLV XL

18:30
נוער עילית 11-15 - באישור בלבד

ציון איסקוב NINJA TLV XL

18:30
נינג'ה נוער 11-15 (CLASSIC)

טל סיקסיק CLASSIC

19:30
נינג'ה בוגרים מודרך

ציון איסקוב NINJA TLV XL

20:30
אופן ג'ים בוגרים בלבד

ציון איסקוב NINJA TLV XL