ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
08/09 | 09/09 | 10/09 | 11/09 | 12/09 | 13/09 | 14/09 |
15/09 | 16/09 | 17/09 | 18/09 | 19/09 | 20/09 | 21/09 |
יום חמישי 01/08/2024 |
|||
08:30 |
פילאטיס מכשירים **עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו עפולה I |
||
09:30 |
פילאטיס מכשירים **עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו עפולה I |
||
10:30 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו עפולה I |
||
11:30 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
19:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
יום שישי 02/08/2024 |
|||
07:00 |
Yogaאתי צרפתי סטודיו רמת ישי |
||
08:00 |
- Yogaרון שרעבי סטודיו עפולה II |
||
08:15 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים **רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
09:15 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
10:15 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
11:15 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
11:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
יום שבת 03/08/2024 |
|||
לא נמצאו שיעורים ביום זה | |||
יום ראשון 04/08/2024 |
|||
08:15 |
פילאטיס מכשירים *מיכל כץ סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
09:15 |
פילאטיס מכשירים **מיכל כץ סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
10:15 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
11:15 |
פיאלטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- פילאטיס מכשירים *גלית אגמון סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *גלית אגמון סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
פילאטיס מכשירים **עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
19:00 |
- פילאטיס מכשירים **תובל עברי סטודיו עפולה I |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *תובל עברי סטודיו עפולה I |
||
יום שני 05/08/2024 |
|||
07:15 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
07:30 |
- Yogaנועה ברנץ סטודיו עפולה II |
||
08:15 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
09:15 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
10:15 |
פיאלטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
15:00 |
פילאטיס פרטיאורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
16:00 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
16:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
פילאטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
19:00 |
- פילאטיס מכשירים **יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
פיאלטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
יום שלישי 06/08/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
Jump Board **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים **רוני פרדקין סטודיו עפולה I |
||
09:30 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני פרדקין סטודיו עפולה I |
||
10:30 |
פיאלטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני פרדקין סטודיו עפולה I |
||
17:00 |
פיאלטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
פיאלטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל כץ סטודיו רמת ישי |
||
19:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים **מיכל כץ סטודיו רמת ישי |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
יום רביעי 07/08/2024 |
|||
07:15 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
07:30 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
08:15 |
פילאטיס מכשירים **דפנה ליבנה סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
09:15 |
פיאלטיס מכשירים *דפנה ליבנה סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
10:15 |
פילאטיס מכשירים *דפנה ליבנה סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים **תובל עברי סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני פרדקין סטודיו עפולה II |
||
18:00 |
פיאלטיס מכשירים *תובל עברי סטודיו רמת ישי |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני פרדקין סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
פיאלטיס מכשירים *תובל עברי סטודיו רמת ישי |
||
19:00 |
- פילאטיס מכשירים **אודליה יואב סטודיו עפולה I |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *אודליה יואב סטודיו עפולה I |
||
יום חמישי 08/08/2024 |
|||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים **רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
08:30 |
פילאטיס מכשירים **עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
פילאטיס מכשירים **עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
10:30 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
11:30 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *יובל אגוזי סטודיו עפולה I |
||