ראשון | שני | שלישי | רביעי | חמישי | שישי | שבת |
---|---|---|---|---|---|---|
05/05 | 06/05 | 07/05 | 08/05 | 09/05 | 10/05 | 11/05 |
12/05 | 13/05 | 14/05 | 15/05 | 16/05 | 17/05 | 18/05 |
יום שני 06/05/2024 |
|||
07:15 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
08:15 |
פילאטיס מכשירים **נעמה בראס סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים *דניאל טיומקין סטודיו עפולה I |
||
09:15 |
פילאטיס מכשירים *נעמה בראס סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *דניאל טיומקין סטודיו עפולה I |
||
10:15 |
פיאלטיס מכשירים *נעמה בראס סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *דניאל טיומקין סטודיו עפולה I |
||
16:00 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
16:00 |
- פילאטיס מכשירים *רגינה נורייב סטודיו עפולה I |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- פילאטיס מכשירים *רגינה נורייב סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *גלית אגמון סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
פילאטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
19:00 |
- פילאטיס מכשירים **גלית אגמון סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
פיאלטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *גלית אגמון סטודיו עפולה I |
||
יום שלישי 07/05/2024 |
|||
07:30 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
Jump Board **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים **נעמה בראס סטודיו עפולה I |
||
09:30 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *נעמה בראס סטודיו עפולה I |
||
10:30 |
פיאלטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *נעמה בראס סטודיו עפולה I |
||
16:00 |
פילאטיס מכשירים **סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
פיאלטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
פיאלטיס מכשירים *סהר פלדי סטודיו רמת ישי |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל כץ סטודיו רמת ישי |
||
19:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים **מיכל כץ סטודיו רמת ישי |
||
יום רביעי 08/05/2024 |
|||
07:15 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
07:30 |
- פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו עפולה I |
||
08:15 |
פילאטיס מכשירים **דפנה ליבנה סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו עפולה I |
||
09:15 |
פיאלטיס מכשירים *דפנה ליבנה סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו עפולה I |
||
10:15 |
פילאטיס מכשירים *דפנה ליבנה סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- Yogaתובל עברי סטודיו עפולה II |
||
18:00 |
פיאלטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *תובל עברי סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
Jump Boardאורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
19:00 |
- פילאטיס מכשירים **תובל עברי סטודיו עפולה I |
||
20:00 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *תובל עברי סטודיו עפולה I |
||
יום חמישי 09/05/2024 |
|||
08:30 |
פילאטיס מכשירים **עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים **רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
09:30 |
פילאטיס מכשירים **עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
10:30 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
11:30 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
11:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
16:00 |
פיאלטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
- פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו עפולה I |
||
18:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
18:00 |
- פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו עפולה I |
||
19:00 |
פילאטיס מכשירים *מיכל פוטישמן סטודיו רמת ישי |
||
19:00 |
- פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו עפולה I |
||
20:00 |
- פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו עפולה I |
||
יום שישי 10/05/2024 |
|||
08:15 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים **מיכל כץ סטודיו עפולה I |
||
09:15 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *מיכל כץ סטודיו עפולה I |
||
10:15 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *מיכל כץ סטודיו עפולה I |
||
11:15 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
11:30 |
- פילאטיס מכשירים *מיכל כץ סטודיו עפולה I |
||
יום שבת 11/05/2024 |
|||
לא נמצאו שיעורים ביום זה | |||
יום ראשון 12/05/2024 |
|||
08:15 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
09:15 |
פילאטיס מכשירים **עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
10:15 |
פילאטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *רוני כץ סטודיו עפולה I |
||
11:15 |
פיאלטיס מכשירים *עדי הראלי סטודיו רמת ישי |
||
16:00 |
פיאלטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
16:30 |
- פילאטיס מכשירים *רגינה נורייב סטודיו עפולה I |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
17:30 |
- פילאטיס מכשירים *רגינה נורייב סטודיו עפולה I |
||
יום שני 13/05/2024 |
|||
07:15 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
08:15 |
פילאטיס מכשירים **נעמה בראס סטודיו רמת ישי |
||
08:30 |
- פילאטיס מכשירים *דניאל טיומקין סטודיו עפולה I |
||
09:15 |
פילאטיס מכשירים *נעמה בראס סטודיו רמת ישי |
||
09:30 |
- פילאטיס מכשירים *דניאל טיומקין סטודיו עפולה I |
||
10:15 |
פיאלטיס מכשירים *נעמה בראס סטודיו רמת ישי |
||
10:30 |
- פילאטיס מכשירים *דניאל טיומקין סטודיו עפולה I |
||
14:00 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
15:00 |
Jump Boardאורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
16:00 |
פילאטיס מכשירים **אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||
17:00 |
פילאטיס מכשירים *אורי פרידמן סטודיו רמת ישי |
||