ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
16/06 17/06 18/06 19/06 20/06 21/06 22/06
23/06 24/06 25/06 26/06 27/06 28/06 29/06

יום שישי 21/06/2024

07:30
פילאטיס

הילה ורד סטודיו C

08:00
פילאטיס מכשירים

שחר עמית פילאטיס מכשירים

08:20
פילאטיס

הילה ורד סטודיו B

08:20
קרוספיט מעורב

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

08:20
בטן ישבן

גלי צדוק סטודיו C

09:00
פילאטיס מכשירים

שחר עמית פילאטיס מכשירים

09:10
אימון תחנות

הילה ורד סטודיו C

09:10
יוגה ויניאסה

סיוון בר סטודיו B

09:10
קרוספיט גברים

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

10:00
פילאטיס מכשירים

שחר עמית פילאטיס מכשירים

10:00
TRX

הילה ורד סטודיו C

10:50
Kango Jump

גלי צדוק סטודיו C

13:00
קרוספיט מעורב

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

יום שבת 22/06/2024

19:40
פילאטיס

סון פייגין סטודיו B

19:40
קרוספיט מעורב

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

20:00
פילאטיס מכשירים

ענבל גל פילאטיס מכשירים

20:30
טבטה

רינת זערור סטודיו C

20:30
פילאטיס

סון פייגין סטודיו B

20:30
קרוספיט מעורב

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

21:00
פילאטיס מכשירים

ענבל גל פילאטיס מכשירים

21:20
זומבה

חן קרפלס סטודיו C

21:20
פילאטיס

סון פייגין סטודיו B

21:20
עיצוב כוח

רינת זערור מתחם קרוספיט

יום ראשון 23/06/2024

08:20
שריפת שומנים

הילה ורד סטודיו C

08:20
פילאטיס

אלה שריג סטודיו B

08:20
קרוספיט מעורב

אביב מינץ מתחם קרוספיט

09:00
פילאטיס עם בייביסטר

רומי ארבל פילאטיס מכשירים

09:10
בטן ישבן עם בייביסיטר

הילה ורד סטודיו C

09:10
פילאטיס

רבקה ישראל סטודיו B

17:00
בטן ישבן

גלי צדוק סטודיו C

17:50
פילאטיס

הילה ורד סטודיו B

17:50
kango jump

גלי צדוק סטודיו C

17:50
עיצוב כח

רינת זערור מתחם קרוספיט

18:00
פילאטיס מכשירים

שחר עמית פילאטיס מכשירים

18:40
טבטה

רינת זערור סטודיו C

18:40
קרוספיט נשים

גילי שיר מתחם קרוספיט

18:40
עיצוב וחיטוב

גלי צדוק סטודיו B

19:00
פילאטיס מכשירים

שחר עמית פילאטיס מכשירים

19:40
עיצוב כח

רינת זערור מתחם קרוספיט

19:40
עיצוב וחיטוב

הילה ורד סטודיו C

20:30
פילאטיס

הילה ורד סטודיו B

20:30
ספינינג

רינת זערור ספינינג

20:30
קרוספיט מעורב

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

21:20
פילאטיס

הדסה נחום סטודיו B

21:20
קרוספיט - גברים

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

יום שני 24/06/2024

08:00
פילאטיס מכשירים

שחר עמית פילאטיס מכשירים

08:20
עיצוב כח

רינת זערור סטודיו C

08:20
פילאטיס

סון פייגין סטודיו B

08:20
בטן - ישבן

הילה ורד מתחם קרוספיט

08:20
ספינינג

מיטל סידי ספינינג

09:00
פילאטיס POWER עם בייביסטר

שחר עמית פילאטיס מכשירים

09:10
Kango jump

מיטל סידי סטודיו C

09:10
עיצוב וחיטוב עם בייביסיטר

רינת זערור מתחם קרוספיט

16:00
עיצוב עם מדרגה

מיטל סידי סטודיו C

17:00
עיצוב וחיטוב

לרה מורגון סטודיו B

17:00
TRX

מיטל סידי סטודיו C

17:50
כושר נערות

מיטל סידי סטודיו C

18:00
פילאטיס מעורב

נטלי ברזלי פילאטיס מכשירים

18:40
זומבה

מיטל סידי סטודיו C

18:40
עיצוב תחנות

הילה ורד מתחם קרוספיט

19:00
פילאטיס מכשירים

נטלי ברזלי פילאטיס מכשירים

19:40
פילאטיס

הילה ורד סטודיו B

19:40
עיצוב וחיטוב פול בודי

מיטל סידי מתחם קרוספיט

20:00
פילאטיס מכשירים

נטלי ברזלי פילאטיס מכשירים

20:30
קרוספיט מעורב

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

20:30
אירובי חיטוב

מיטל סידי סטודיו C

21:20
TRX

מיטל סידי סטודיו C

21:20
קרוספיט גברים

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

יום שלישי 25/06/2024

08:00
פילאטיס מכשירים

נטלי ברזלי פילאטיס מכשירים

08:20
פילאטיס

סון פייגין סטודיו B

08:20
פונקציונלי

רינת זערור סטודיו C

09:00
פילאטיס מכשירים עם בייביסיטר

נטלי ברזלי פילאטיס מכשירים

09:10
חיטוב ישבנים עם בייבי סיטר

רינת זערור סטודיו C

09:10
פילאטיס עם בייביסיטר

סון פייגין סטודיו B

10:00
ספינינג

רינת זערור ספינינג

17:50
עיצוב וחיטוב

רינת זערור מתחם קרוספיט

17:50
זומבה

מיטל סידי סטודיו C

18:00
פילאטיס מכשירים

הילה ורד פילאטיס מכשירים

18:40
ספינינג

רינת זערור ספינינג

18:40
זומבה

חן קרפלס סטודיו B

18:40
אירובי חיטוב

מיטל סידי סטודיו C

18:40
קרוספיט מעורב

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

19:00
פילאטיס POWER

הילה ורד פילאטיס מכשירים

19:40
קרוספיט מעורב

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

19:40
יוגה ויניאסה

סיוון בר סטודיו B

19:40
ספינינג

מיטל סידי ספינינג

19:40
בטן ישבן

רינת זערור סטודיו C

20:30
פילאטיס CORE

הדסה נחום סטודיו B

20:30
קרוספיט מעורב

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

20:30
עיצוב וחיטוב

מיטל סידי סטודיו C

20:30
ספינינג

רינת זערור ספינינג

21:20
Kango Jump

מיטל סידי סטודיו C

21:20
עיצוב כוח

רינת זערור מתחם קרוספיט

יום רביעי 26/06/2024

08:20
פילאטיס

רבקה ישראל סטודיו B

08:20
עיצוב וחיטוב

הילה ורד סטודיו C

08:20
ספינינג

רינת זערור ספינינג

08:20
קרוספיט מעורב

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

09:10
בטן ישבן עם בייביסיטר

רינת זערור סטודיו C

09:10
פילאטיס עם בייביסיטר

רבקה ישראל סטודיו B

09:10
ספינינג

מיטל סידי ספינינג

16:00
חיטוב מדרגה

מיטל סידי סטודיו C

17:00
Kango Jump

מיטל סידי סטודיו C

17:50
עיצוב וחיטוב

גלי צדוק מתחם קרוספיט

17:50
כושר נערות

מיטל סידי סטודיו C

18:00
***פילאטיס מעורב

סון פייגין פילאטיס מכשירים

18:40
קרוספיט מעורב

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

18:40
שריפת שומנים

הילה ורד סטודיו C

18:40
ספינינג

מיטל סידי ספינינג

19:00
***פילאטיס מכשירים

סון פייגין פילאטיס מכשירים

19:40
קרוספיט מעורב

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

19:40
זומבה

מיטל סידי סטודיו C

19:40
בטן ישבן

הילה ורד סטודיו B

20:30
פילאטיס

רבקה ישראל סטודיו B

20:30
קרוספיט גברים

דוד קרוספיט מתחם קרוספיט

20:30
עיצוב וחיטוב

מיטל סידי סטודיו C

21:20
חיטוב בטן ישבן

מיטל סידי סטודיו C

יום חמישי 27/06/2024

08:00
פילאטיס מכשירים

נטלי ברזלי פילאטיס מכשירים

08:20
קרוספיט מעורב

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

08:20
פונקציונלי

הילה ורד סטודיו C

08:20
פילאטיס

סון פייגין סטודיו B

08:20
ספינינג

מיטל סידי ספינינג

09:00
פילאטיס מכשירים עם בייבי סיטר

נטלי ברזלי פילאטיס מכשירים

09:10
פילאטיס עם בייביסיטר

אלה שריג סטודיו B

09:10
עיצוב וחיטוב עם בייביסיטר

מיטל סידי סטודיו C

10:10
Kango Jump

מיטל סידי סטודיו C

17:50
בטן ישבן

הילה ורד סטודיו C

17:50
KANGO JUMP נערות

גלי צדוק סטודיו B

18:00
פילאטיס מכשירים

רומי ארבל פילאטיס מכשירים

18:40
קרוספיט מעורב

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

18:40
פילאטיס

הילה ורד סטודיו B

18:40
ספינינג

רינת זערור ספינינג

18:40
עיצוב כח ובטן

הדסה נחום סטודיו C

19:00
פילאטיס מכשירים

רומי ארבל פילאטיס מכשירים

19:40
זומבה

חן קרפלס סטודיו C

19:40
עיצוב דינמי

הדסה נחום סטודיו B

19:40
פונקציונלי נשים

רינת זערור מתחם קרוספיט

20:30
טבטה

רינת זערור סטודיו C

20:30
XXXפילאטיס

סון פייגין סטודיו B

יום שישי 28/06/2024

07:30
פילאטיס

הילה ורד סטודיו C

08:00
***פילאטיס מכשירים

סון פייגין פילאטיס מכשירים

08:20
פילאטיס

הילה ורד סטודיו B

08:20
קרוספיט מעורב

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

08:20
בטן ישבן

גלי צדוק סטודיו C

09:00
***פילאטיס מכשירים

סון פייגין פילאטיס מכשירים

09:10
אימון תחנות

הילה ורד סטודיו C

09:10
יוגה ויניאסה

סיוון בר סטודיו B

09:10
קרוספיט גברים

מרסלו שטכמן מתחם קרוספיט

10:00
TRX

הילה ורד סטודיו C

10:00
יוגה מעורב

סיוון בר סטודיו B

10:00
***פילאטיס מכשירים

סון פייגין פילאטיס מכשירים

10:50
Kango Jump

גלי צדוק סטודיו C