ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
16/01 17/01 18/01 19/01 20/01 21/01 22/01
23/01 24/01 25/01 26/01 27/01 28/01 29/01

יום ראשון 16/01/2022

08:00
יוגה

שני הסתן חדר אימונים אישיים

18:00
פילאטיס

ענת וינגר סטודיו ראשי

18:30
פונקציונלי תחנות

ענת אהרונוביץ קבוצת ריצה 2

18:30
פונקציונלי תחנות

ענת אהרונוביץ קבוצת ריצה

19:00
פונקציונלי HIT

ענת אהרונוביץ סטודיו ראשי

20:00
פונקציונלי HIT

ענת וינגר סטודיו ראשי

יום שני 17/01/2022

06:00
ריצה

ענת אהרונוביץ קבוצת ריצה

18:00
נערות פונקציונלי

אלמוג אס סטודיו ראשי

19:00
TRX\פונקציונלי

אלמוג אס סטודיו ראשי

20:00
יוגה למתקדמים

שני הסתן סטודיו ראשי

20:00
יוגה

שני הסתן חדר אימונים אישיים

21:15
אימון נערות ריצה

אלמוג אס קבוצת ריצה

יום שלישי 18/01/2022

07:30
פונקציונלי HIT

ענת אהרונוביץ סטודיו ראשי

08:30
יסודות היוגה

שני הסתן סטודיו ראשי

08:30
יוגה

שני הסתן חדר אימונים אישיים

19:00
פילאטיס

ענת וינגר סטודיו ראשי

19:30
ריצה

ענת אהרונוביץ קבוצת ריצה

20:00
SURF-SET

ענת וינגר סטודיו ראשי

יום רביעי 19/01/2022

18:00
אימון נערות כוח

אלמוג אס סטודיו ראשי

19:00
נערות פונקציונלי

אלמוג אס סטודיו ראשי

20:00
פונקציונלי HIT

אלמוג אס סטודיו ראשי

20:00
קורס ריצה למתחילים

יובל עציון קבוצת ריצה

יום חמישי 20/01/2022

06:00
ריצה

ענת אהרונוביץ קבוצת ריצה

07:30
פונקציונלי כוח

אלמוג אס סטודיו ראשי

18:00
יסודות היוגה

שני הסתן סטודיו ראשי

19:10
עיצוב וחיטוב משקולות

רומן שליימוביץ סטודיו ראשי

20:00
יוגה

שני הסתן חדר אימונים אישיים

20:10
יוגה מתקדמים

שני הסתן סטודיו ראשי

יום שישי 21/01/2022

07:15
פונקציונלי כוח

ענת אהרונוביץ סטודיו ראשי

08:15
יוגה מתיחות סופש

שני הסתן סטודיו ראשי

09:00
יוגה

שני הסתן חדר אימונים אישיים

09:15
SURF-SET

ענת וינגר סטודיו ראשי

יום שבת 22/01/2022

06:30
ריצה

ענת אהרונוביץ קבוצת ריצה

יום ראשון 23/01/2022

08:00
יוגה

שני הסתן חדר אימונים אישיים

18:00
פילאטיס

ענת וינגר סטודיו ראשי

18:30
פונקציונלי תחנות

ענת אהרונוביץ קבוצת ריצה 2

18:30
פונקציונלי תחנות

ענת אהרונוביץ קבוצת ריצה

19:00
פונקציונלי HIT

ענת אהרונוביץ סטודיו ראשי

20:00
פונקציונלי HIT

ענת וינגר סטודיו ראשי