ראשון שני שלישי רביעי חמישי שישי שבת
26/01 27/01 28/01 29/01 30/01 31/01 01/02
02/02 03/02 04/02 05/02 06/02 07/02 08/02

יום שני 27/01/2020

06:30
פילאטיס מתחילים - מזרן ומכשירים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

07:30
פילאטיס ממשיכים - מזרן ומכשירים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

08:30
פילאטיס ממשיכים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

09:30
פילאטיס מתקדמים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

13:30
אימון עצמי

אימון עצמי קורסים

17:00
פילאטיס ממשיכים

טליה חיים אוזן חדר מכשירים

18:00
פילאטיס מתקדמים

טליה חיים אוזן חדר מכשירים

19:00
פילאטיס ממשיכים

טליה חיים אוזן חדר מכשירים

20:00
פילאטיס מתקדמים

טליה חיים אוזן חדר מכשירים

יום שלישי 28/01/2020

07:30
פילאטיס ממשיכים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

08:30
Trx

נטע סוחריאנו פרץ חדר מזרן

09:30
פילאטיס מתחילים לנשים בלבד

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

17:00
פילאטיס מתחילים לנשים בלבד

ליהי כינר חדר מכשירים

18:00
פילאטיס מתחילים - מזרן ומכשירים

ליהי כינר חדר מכשירים

19:00
Pilates Interval

ליהי כינר חדר מכשירים

יום רביעי 29/01/2020

07:30
פילאטיס ממשיכים

שחר טאקו חדר מכשירים

08:30
פילאטיס ממשיכים

שחר טאקו חדר מכשירים

09:30
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבד

שחר טאקו חדר מכשירים

17:00
פילאטיס ממשיכים לנשים בלבד

לוטם גוזלן חדר מכשירים

18:00
פילאטיס מתחילים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

19:00
פילאטיס ממשיכים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

20:00
פילאטיס מתקדמים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

יום חמישי 30/01/2020

06:30
פילאטיס מתחילים

לורי פבר חדר מכשירים

07:30
פילאטיס ממשיכים

לורי פבר חדר מכשירים

08:30
פילאטיס ממשיכים - מזרן ומכשירים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

09:30
פילאטיס ממשיכים - מזרן ומכשירים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

10:30
שיעור מדריכים ומתאמנים מתקדמים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

17:00
פילאטיס מתחילים לנשים בלבד

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

18:00
Pilates Interval

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

19:00
פילאטיס מתקדמים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

יום שישי 31/01/2020

08:00
פילאטיס ממשיכים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

09:00
פילאטיס ממשיכים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

10:00
Pilates Interval

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

13:00
אימון עצמי לקורסים

אימון עצמי קורסים

יום שבת 01/02/2020

לא נמצאו שיעורים ביום זה

יום ראשון 02/02/2020

07:30
פילאטיס ממשיכים

ליהי כינר חדר מכשירים

08:30
פילאטיס ממשיכים

ליהי כינר חדר מכשירים

09:30
פילאטיס ממשיכים

ליהי כינר חדר מכשירים

10:30
פילאטיס מדריכים ומתאמנים מתקדמים

ליהי כינר חדר מכשירים

11:30
שיעור פרטי

ליהי כינר חדר מכשירים

17:00
פילאטיס מתחילים לנשים בלבד

שחר טאקו חדר מכשירים

18:00
פילאטיס מתחילים

שחר טאקו חדר מכשירים

19:00
פילאטיס מתקדמים

שחר טאקו חדר מכשירים

יום שני 03/02/2020

06:30
פילאטיס מתחילים - מזרן ומכשירים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

07:30
פילאטיס ממשיכים - מזרן ומכשירים

לוטם גוזלן חדר מכשירים

08:30
פילאטיס ממשיכים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

09:30
פילאטיס מתקדמים

נטע סוחריאנו פרץ חדר מכשירים

13:30
אימון עצמי

אימון עצמי קורסים

17:00
פילאטיס ממשיכים

טליה חיים אוזן חדר מכשירים

18:00
פילאטיס מתקדמים

טליה חיים אוזן חדר מכשירים

19:00
פילאטיס ממשיכים

טליה חיים אוזן חדר מכשירים

20:00
פילאטיס מתקדמים

טליה חיים אוזן חדר מכשירים